Пліснявілий сир• 04 апреля 2023
У кого дітки з інвалідністю, підкажіть будь ласка який зараз розмір допомоги
Щомісячної і надбавки мамі по догляду
Пліснявілий сир
• 04 апреля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Дівчата казали по різному кому як 2-3 тис.Там вони заяву пишуть на матервальну допомогк для дитинки з омобливими потребами.Тіки треба цти до вересня-жовтня.Бо я один раз прийшла в грудні закриті списки.Тей рік прийшла в листопаді знов закриті списки.Цей рвк вже піду в травні напевне
Дякую!
Язикувата Хвеська• 04 апреля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
А держава і не повинна утримувати вашу дитину
В мене немає дітей, тому мого нічого і нікого утримувати не потрібно. А ось сім‘ям де дітки-інваліди повинна бути гідна допомога. Або нехай роблять садки з корекційними заняттями, школи повного дня для таких діток. Бо держава тільки про наші обов‘язки згадує, а про свої забуває