Харчовий тріль• 04 апреля 2023
Важно ли для вас дать детям всё самое лучшее?
Важно ли чтобы у ваших детей была здоровая самооценка и чтобы они никому не завидовали? Часто ли вы отказываете детям в чем-то? И по каким принципам воспитываете?
Результат:
вже голосів:
40 (68.97%)
Да
14 (24.14%)
Нет
4 (6.9%)
Не хочу детей
Життє Бентежне• 04 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Поэтому надо достойно воспитывать
Что означает для вас достойно воспитывать?
Давать ребенку все, что он захочет?
Ангел-предохранитель• 04 апреля 2023
Ответ дляНе против
Діти-найголовніше в моєму житті.Що змогла,то дала,вже дорослі.
Сколько им сейчас лет?
Что им дали?
Життє Бентежне• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Чим? Тим шо не вважаю що в дітей має бути все найкраще? В дітей має бути те, що можуть дати їх батьки. А ви такими темами обесцінюєте половину населення моєї країни, в кого немає великих можливостей.
Полностью с вами согласна
Родители дают то, что могут. А не из штанов выпрыгивают, чтобы дать все самое лучшее
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
А что в вашем про золотую рыбку? Айфон и отдых хороший?
Про золоту рибку то питання не до мене. Що по вашому означає слово бідність?
Добрая свекровь• 04 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Во сколько лет сам на ноги должен вставать?
В каждой второй теме про детей читаю
- максимум с 14ти идти работать))
А в 18, уже и маму содержать
- максимум с 14ти идти работать))
А в 18, уже и маму содержать
Ангел-предохранитель• 04 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Есть такая сказка про рыбку ,что желания исполняла. Закончилась она плачевно.
Можно описать кратко:Почему?
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В каждой второй теме про детей читаю
- максимум с 14ти идти работать))
А в 18, уже и маму содержать
- максимум с 14ти идти работать))
А в 18, уже и маму содержать
А в 20 ще тещу, тестя і всіх родичів жінки.
Ангел-предохранитель• 04 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В каждой второй теме про детей читаю
- максимум с 14ти идти работать))
А в 18, уже и маму содержать
- максимум с 14ти идти работать))
А в 18, уже и маму содержать
Воооот
И я об этом же
Поэтому и спросила
И я об этом же
Поэтому и спросила
Ні грама• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
А навіщо ви впадаєте в крайнощі? Відмовити сьогодні у айфоні чи дорогих іграшках, з чупа чупсом не= отримати невпевненного, погано вихованного дорослого. З дуже бідних родин іноді виходять вчені, медики, письменники і розумні люди. Дати все найкраще - не означає все отримати натомість.
Я вам скажу що вийти з такої родини розумною людиною, вченим, письменником або інше ще не означає вийти щасливим і впевненим. Скоріше це вийти тим хто буде вигризати собі все в житті і весь час переконувати себе і інших що він не ’самозванець’. Бо не дали базу, не дали розуміння що ти цінний і важливий, не дали ’тилу’,а якщо порахувати шанс вийти (у порівнянні з тими хто не вийшов) то взагалі сумно буде.
Мені неподобається коли власних чи чужих дітей змальовують виключно жадібними та черствими що їм тільки дай-дай-дай. Має бути міра а не суцільні підозри що ’я йому це, а він іще хоче, іще і іще’ тому нічого робити не буду
Ответ дляNatalia505
Невозможность позволить элементарное - хорошая еда, одежда, гаджеты, отдых и отдых с друзьями с возможностью сходить в кино, мак, кофейню . Помню себя подростком-в вечной депрессии из-за нехватки элементарного. Но то были 90–е
Харчовий тріль
• 04 апреля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Давать ребенку все, что он захочет?
Не прям всё, достойно воспитывать значит не унижать, не критиковать, учить хорошем поступкам, познавать мир с детьми, развивать, показывать любовь
Ангел-предохранитель• 04 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Ну 90-е не у всех были плохие
Харчовий тріль
• 04 апреля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Давать ребенку все, что он захочет?
Не прям всё*
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Хто змальовує чужих дітей? То для вас тригер? Я запитала у автора- якщо дитина заздрить, не зважаючи на всі її теорії правильного виховання, що робити? Коли все те що дав, вистрибував все життя з штанів і робив на трьох роботах а успішної дитини так і не отримав, немає ні вдячності, ні успіху, шо робити? Фсе установки ламаються? Ви не знаєте що кожна окрема людина відчуває з бідної або заможної родини, ваш висновок не говорить мені ні про що.
Ангел-предохранитель• 04 апреля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Мне важно чтоб я получила и имела все что мне надо для комфортной жизни.
Детям отказываю часто.
Зачем Вы вообще детей рожали?
Чтобы над ними издеваться?
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Ніколи в мене не було депресій стосовно кафе або одягу. Я навіть такого слова не знала. Бо мабуть, в нас з вами різні цінності. Я дитина радянського союзу і цінність тоді, в моєму колі, не визначалась гаджетами, їх не було.)) Все залежить від того з чим ти прийшов у цей світ, моральні якості,від характеру і що в тебе вклали батьки. Я з дууже бідної родини.
Харчовий тріль
• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Ви відносились до меншості
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ви відносились до меншості
До більшості. Ми всі були такими.
Ні грама• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Ага, саме так - тригер. Як і вся та демагогія про те що батьки то виключно ангели безкрилі і вони не дають, бо не можуть. Давайте вже будемо дорослими - не дають бо не хочуть, бо багато хто народив дітей але не дозрів до того щоб про них піклуватись, бо пріорітет тих дитячих бажань дуже низький. А ще є лінь та заздрість і небажання ані самим жити краще ані дати дітям краще життя - тоді стають у нагоді всі ті приклади (одиничні) де прямо так надривались а у відповідь ні вдячності ні успіху. Це ж набагато легше чим щось робити. І інколи достатньо наприклад позбавитись шкідливих звичок щоб вивільнились час та гроші на дитину. Це більш в нашій країні розповсюджений сценарій ніж коли ’ми йому все а він спився і сколовся невдячний!’
Ответ дляNatalia505
Я не разделяю совковые ценности. Извините. Элита шиковала , а народу вешали про непонятные моральные ценности и значки. А сами так не жили. Поэтому я не считаю хорошие вещи , отдых, медицину, комфорт в авто и ремонт чем то из серии золотой рыбки . Это элементарные вещи комфортной жизни.
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Вам свої стосунки, зі своїми батьками треба опрацювати зі спеціалістом. Ви кричите про них. Не опрацюєте будете ненавидіти все життя.
Ні грама• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Дякую за співучасть, але я не питала в вас порад щодо особистого життя.
Просто висловила ту сторону котра не дуже подобається ’батькам’
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Вам хтось заважає те все мати? Не засуджуйте тих у кого інші можливості, особливо під час війни, огидно.
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Ви читаєтесь, то ваша справа. Але я не бачу морального та душевного спокою у вашому тексті. Вам боляче, а шо з тим робити це не моє діло.
Ні грама• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Ну взагалі ви праві. Навіть приписувати мені якісь ’фантомні болі’ теж не дуже то
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Где я осуждала? Цитату можно? И зачем вы манипулируете войной? Противно
Що значить маніпулюю, ви вважаєте що війна не зменшила фінансові можливості сотен тисяч українців, їх родин? Чи вам простіше це не обговорювати і не помічати?
Natalia505• 04 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Не фантомні, душевні. Дуже яро ви відстоюєте свою позицію, є досвід.