Харчовий тріль• 04 апреля 2023

Важно ли для вас дать детям всё самое лучшее?

Важно ли чтобы у ваших детей была здоровая самооценка и чтобы они никому не завидовали? Часто ли вы отказываете детям в чем-то? И по каким принципам воспитываете?
Результат:
вже голосів: 58
40 (68.97%) Да
14 (24.14%) Нет
4 (6.9%) Не хочу детей
Like-995b• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Що значить маніпулюю, ви вважаєте що війна не зменшила фінансові можливості сотен тисяч українців, їх родин? Чи вам простіше це не обговорювати і не помічати?
Цитату, где я осудила кого- то
Like-995b• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Одна из черт бедности- мнительность. Вам постоянно кажется, что вас хотят осудить, унизить, вы давите на жалость и манипулируете. Считаете , что кто-то дал вам на это право.
Ні грама• 04 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Не фантомні, душевні. Дуже яро ви відстоюєте свою позицію, є досвід.
Ви тут мені влаштовуєте якийсь психоаналіз і таке інше. Це мабуть аргумент у дискусії перейти на особистість і щось додумувати?
Горлаю зрання• 04 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Зачем Вы вообще детей рожали?
Чтобы над ними издеваться?
Что за бред. С чего вы взяли что над детьми кто то издевается ?
Natalia505• 05 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Ні це моя особиста думка і мій висновок з тексту. Все банальніше і простіше.
Natalia505• 05 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Це все ви про себе зараз написали? Ви вважаєте це наслідки ваших дитячих депресій з приводу відсутності гаджетів і походів по кафе?
Like-995b• 05 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Так цитату я дождусь , где я осудила - или вы всегда врете?
Natalia505• 05 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Є об*єктивні причини чому батьки дають рівно стільки-скільки можуть дати. Зараз, в більшості, це відсутність можливостей. Хоча і в радянському союзі не всі могли бути баХатими але діти росли не гірші. Було менше претензій до життя, до батьків і очікувань в цілому. Це факт. Нас так виховували. Результат залежить не тільки від батьків та іх вкладень, бо навіть самий гарний бізнес може згоріти, пропасти і стати неактуальним коли зміняться часи. Те саме з вихованням. Є інфантильні особистост які все життя оплакують відсутність чогось матерального, старту, а є які живуть своїм життям не зважаючи на те яким було їх вчора. Можна шукати винних, а можна взагалі не лізти в чуже життя бо то не ваша справа.
Natalia505• 05 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Яку цитату? Це моя думка стосовно вашого тексту. Дивіться ширше.
Like-995b• 05 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Отвечать за свои слова вас не научили. Всего доброго , далее вести диалог с таким человеком не имеет смысла
Natalia505• 05 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Яким чином я маю отвечать за свої слова? Ви розповідаєте про печальные истории бедности, про те як батьки не могли вам поставити брекєти і все життя ви себе соромитесь. Про підліткові депресіі. А я вам кажу що справа не тільки в батьках і в грошах. Вашим дітям все одно буде за що вас звинуватити,навіть якщо ви будете найкращою мамою з величезною купою бабла. Батьки і діти це люди з різних світів, ми діти різних часів, різних поглядів і різних можливостей. Можете не відповідати вас ніхто не примушує те робити.))
Like-995b• 05 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Я поняла, никакой мотивации улучшить жизнь нет. Ни себе ни детям. Не жили хорошо, нечего и начинать ( все равно же дети осудят) отличная отмазка жить поколениями в бедности
автор Харчовий тріль • 05 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Тобто не треба розвивати дітей и не треба змінювати життя на краще, всеодно будуть мінуси? Вітаю просто виправдовуєте бідність
Життє Бентежне• 05 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Не прям всё, достойно воспитывать значит не унижать, не критиковать, учить хорошем поступкам, познавать мир с детьми, развивать, показывать любовь
Для перечисленного вами не нужно кучи денег
Життє Бентежне• 05 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Ніколи в мене не було депресій стосовно кафе або одягу. Я навіть такого слова не знала. Бо мабуть, в нас з вами різні цінності. Я дитина радянського союзу і цінність тоді, в моєму колі, не визначалась гаджетами, їх не було.)) Все залежить від того з чим ти прийшов у цей світ, моральні якості,від характеру і що в тебе вклали батьки. Я з дууже бідної родини.
Согласна полностью
Большинство тогда такими были