Пес Патрон• 04 апреля 2023
Что у вас на ужин?
Руда ліса• 04 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
, а можна рецепт?
Сьогодні куштували перший раз. Сподобався. Готується як звичайний борщ, тільки додаєте разом з картоплею ще грамів 300 вишень. У мене були заморожені.
Ще треба спробувати борщ зі слив, але то в сезон, бо немає слив заморожених.
Морская свинка• 04 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
Дякую, як раз маю ще трохи заморожених вишень, спробую)
takprosto555• 04 апреля 2023
Ответ дляПП-шница
Груша з блакитним сиром, горіхами і медом
Мммм, рецепт?
ПП-шница• 04 апреля 2023
Ответ дляtakprosto555
Мммм, рецепт?
Готувала по рецепту в інсті Миколи Люлька( фіналіста МастерШеф).
Там є відео до посту
Хата на мати• 04 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Ирландская тоже в Сильпо?
Нет. Мне ее в Польше волонтеры надавали кучей в номер, когда я лежала сутками и не ела ничего.
takprosto555• 04 апреля 2023
Ответ дляПП-шница
Там є відео до посту
Дякую
ВЫВсеВрете• 04 апреля 2023
Ответ дляАйпишница
Я їм мівіну в пмс 😂
Ой, я вчера сьела из польськой гуманитарки супер острую, я думала умру. Самое острое что я ела в жизни. Сегодня мечтала чтобы меня поимел снеговик
Жена_КотораяСтена• 04 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
фото
В мене з цієї серії глибока тарілка десь була
Айпишница• 04 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Малий колись купив японську чи китайську супер гостру, то де ад був 😂😂😂Навіть чоловік плакав, коли скуштував, вони почервоніли, слбози градом... Я на них подивилась і не наважилась спробувати 😂
Айпишница• 04 апреля 2023
А я сьгодні готувала такий салат : нут, буряк, цибуля зелена, петрушка і один гранат. Заправила оливкове масло, соєвий соус, діжонська гірчиця, лимонний сік і трошки часничку.
Прикольна така посна страва.