Добрая свекровь• 04 апреля 2023

Как заставить ребенка делать уроки?

Позвонила мне сегодня учительница, что б я контролировала выполненное домашнее задание.
Я не могу ее заставить сделать. Дочка иногда делает, иногда нет, но что я могу сказать? Наказывала, без толку. Есть настроение - делает все. Нету, сидит и книжку читает.
Какие у вас рычаги влияния? Девочке 9 лет
Пустощі-веселощі• 04 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Ось як ? одна сім’я .
у нас скоріше перший варіант
Ох, не знаю, і підходи одні й ті ж саме. Посадила, пояснила. Малий - як тільки я відійшла - все... малює, вертиться, щось крутить (смартфонів ще не було у дітей в молодшій школі в той час). А доньці показала, розказала, відійшла - сидить, робить. Потім і нагадувать не потрібно стало.
Так у нас інша крайність . Старший син педант та акуратист - все складено, прибрано, чистенько, без нагадувань чи зауважень. А донька - ходячий хаос!
БершкомангоЗар• 04 апреля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
В мене такий собі досвід.... син робив уроки тільки під надзором. Не висиш над ним - не робить. Встанеш - ниє, але робить. Поки могла контролювати д/з - контролювала. Як почалася старша школа - все, я втратила будь-який контроль, да і втомилася як собака гавкати. Так і робив - якщо припече. Нічого, якось виріс)))
А донька з першого класу завжди сама робить уроки. Точніше, перші два-три тижні я пояснила, що треба домашнє зробити, потім спокійно відпочивати. Відтоді приходить з гуртків і сідає робити. Жодного разу не переввряла чи зроблене, чи ні. Іноді звертається за допомогою - то допомагаю. Вчителька ще не жалілась щодо невиконання (зараз 4-й клас).
І ось як тут зрозуміти як так стається, що одній дитини треба кат над головою, а іншому - і нагадувати не потрібно
Я покищо кат. Але дуже надіюсь, що не на довго😁
В моїх знайомих теж донька самостійна, а сину наглядач потрібен. Це все дуже індивідуально і від батьків не завжди залежить.
Пустощі-веселощі• 04 апреля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Не надовго - поки не набридне і коли старша школа прийде і Ви впринципі не будете знати чи було то дз)) вже по факту поганої оцінки. Моєму малому майже завжди ’нічого не задавали’. Отака суперова школа)))
БершкомангоЗар• 04 апреля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Може то й на краще, коли не буду знати😆