Дверной_Проем• 04 апреля 2023
Камиллу уже обсудили?
Не заходила пару дней, не видела тему, может уже была?
Про Я надену всё лучшее сразу. Вам так не кажется?
И еще так и не поняла, за что Трампа судят, причём аж 34 обвинения сразу. Шо он там такого натворил, кого предал? Неужели Америке изменял с хуйлом?
Короче, расскажите международные новости, гугл шось невнятное пишет )))
МиссКаприз• 04 апреля 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Так когда он успел на ней женится? И что у неё семьи не было? Ждала пока ему разрешат с ней?
Она в разводе. Посмотрите сериал Корона:)
svetlapanna• 04 апреля 2023
Ответ дляok1904
Мати Аліса була православною, в неї кров Романових.
Так,знаю. ІВ ще Філіп у 70х роках був у Києві,а ось до Москви категорично не хотів приіздити. Пояснював тим,що не може дивитись на дітей тих,хто розстріляв царську родину..Якось так..
Angelika93• 04 апреля 2023
Ответ дляginora
Так, на жаль діти взяли найгірші риси
Зате внуки і правнуки милі)
Діана все ж таки відтюнінговала ДНК цих крокодильчиків і діти вийшли гарні. Навіть не уявляю, які б красені були у Чарліка з Камілою.

svetlapanna• 04 апреля 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Була,і діти від того шлюбу є.Але Чарльз її кохав завжди..І на Діані одркжився тільки тому,що так мати настояла
svetlapanna• 04 апреля 2023
Ответ дляginora
Він був із збіднілого роду, п´ятий син якогось грецького правителя, але їх родину видворили з Греції...
Так, чула таке
Ответ дляAngelika93
Нє, ну так батько молодший був, коли в ньому позував. А Чарліку наприкінці життя дістався і трон, і татове пальто.
а Камилле колье
вспомнила Карл у Клары... )))
Чарльз же тоже Карл теперь
вспомнила Карл у Клары... )))
Чарльз же тоже Карл теперь
Angelika93• 04 апреля 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Ви що, весь цей час дивились рашаТВ, що нічого не знаєте?
Ответ дляAngelika93

Так, Діана трохи розбавила загуслу аристократичну кров)
У Каміли є діти від першого шлюбу, ну скажімо так-звичайні англійці)
svetlapanna• 04 апреля 2023
Ответ дляAngelika93

Але Вільяма я б не назвала красенем..Хіба що Кейт вже остаточно розбавила, там діти гарніші.. Гарі теж так собі
Angelika93• 04 апреля 2023
Ответ дляАпель-синка
а Камилле колье
вспомнила Карл у Клары... )))
Чарльз же тоже Карл теперь
вспомнила Карл у Клары... )))
Чарльз же тоже Карл теперь
Точно, недоречно його Чарліком називати, він же Карлуша! Як негарно з мого боку
Ответ дляAngelika93
Річ у тому, що Чарлі нижчий за батька, тому талія сидить занизько і саме пальто довге на нього, виглядає, ніби з чужого плеча, але ж то батькове плече)-нехай носить…
Ответ дляnoree
Карлом його тільки кацапи зовут.
Він Чарльз.
поговорка тоже рашистская про кораллы и кларнет, увы
svetlapanna• 04 апреля 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Блин, а чем эта не угодила?
Я так зрозуміла, що з більш простого роду, ніж Ді.
Ответ дляАпель-синка
Так в чём его обвиняли-то?
Только что написали, что с него снят арест.
Обвинения:
1.За связь и выплату порноактрисе Сторми Дэниелс.
2. За штурм Капитолия.
3. За звонк секретарю штата Джорджия.
4. За изнасилование чокнутой женщины Джин Кэрролл.
5. За мошенничество в Нью-Йорке.
6. За незаконное хранение секретных документов.
Это то что стало известно, о других обвинениях информации пока нет.
За изнасилование чокнутой женщины интересно, как это ему пришло вообще в голову такое, может подставили или всё таки у Трампа не всё впорядке с головой
2. За штурм Капитолия.
3. За звонк секретарю штата Джорджия.
5. За мошенничество в Нью-Йорке.
svetlapanna• 04 апреля 2023
Ответ дляТА7НЯ7
И странный поступок, сама значит по любви за Филипа а сыну не дала в любви жить
Ну, у Камилльі бьіла не та репутация... Как для женьі наследника престола. А Ди бьіла девственной, чистой, из знатного рода- вот и все
Angelika93• 04 апреля 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Не поверите, я и раньше тв не сильно смотрела, а последний год вообще без телевизора живу!
В мене теж телевізора немає. Точніше телебачення. Але ж інтернет є, я думала вже про Камілу з Чарльзом усі знають
До речі ’Корона’ дійсно класний серіал, теж раджу подивитись. Дуже детально все розписано про королівську родину.