🇨🇳 "Дружба – риторичний прийом": посол Китаю в ЄС – про партнерство з росією
КНР не підтримує рф у "спецоперації в Україні", заявив посол Китаю в ЄС Фу Цун перед зустріччю з Макроном та фон дер Ляйєн. Також він додав, що його країна не визнає Крим російським.
"Дружба без кордонів" – це не що інше, як риторика", – сказав Фу Цун, коментуючи декларацію путіна та голови КНР Сі Цзіньпіна.
Що з обличчам, росісяни? 😄
Україна Сьогодні 🇺🇦
Що з обличчам, росісяни? 😄
Україна Сьогодні 🇺🇦
❗️Заявление о «безграничной дружбе» Пекина и Москвы не более чем риторический прием. Об этом заявил посол Китая в Евросоюзе Фу Цун, сообщает The New York Times.
Вот оно. Оригинал и полный текст
Фу Цун пообщался с президентом Франции Эммануэлем Макроном и главой Еврокомиссии Урсулой фон дер Ляйен, которые в среду отправятся в Китай с трехдневной поездкой.
Посол сказал, что критики неправильно истолковали отношения его страны с Россией, и предположил, что их связи могут быть не такими безграничными, как однажды заявили их лидеры.
«[Дружба] без границ — не более чем риторика», — заявил Фу Цун.
Кроме того, посол заявил, что Китай не оказывал России военную помощь и не признал ее усилий по аннексии украинских территорий.
По его словам, Пекин не осудил вторжение, потому что понимает заявления России об оборонительной войне против посягательств НАТО, а также потому, что его правительство считает, что «коренные причины более сложны», чем говорят западные лидеры.
Фу Цун раскритиковал госсекретаря США Энтони Блинкена за его заявления, что Китай рассматривает возможность предоставления России летального оружия. Блинкен, сказал он, распространял «ложь по телевидению».
Вот оно. Оригинал и полный текст
Татьяна@..• 05 апреля 2023
Китай сам собі на розумі. Тому сильно радіти як на мене не варто. Хоча з русією цілуватися не будуть.
ДевочкаКрасавица• 05 апреля 2023
Китай не друг раши, они партнёры в некоторых вопросах, но не друзья уж точно
lekon-lekon• 05 апреля 2023
Ви як малі, чесне слово. У Китая на має партнерів, є рівні - це Америка, а є підлеглі, це вже рабсія, вони не можуть бути союзниками, того що хто слабший, то нічого не може їм пропонувати. Вони тільки використовують всіх. І те що вони за мир в Україні, це варіант застовбути окуповані території і заморозити конфлікт, так що такий мир собі. Вони використали рабсію, що побачити межі дозволеного, думали, що Україна за 3 дня буде захоплена, а вийшло не так, ще і Європа об´єдналась, так що тепер вони будуть це все враховувати для майбутньої гегемонії. Вони хочуть змінити світовій устрій, щоб не тільки США могли встановлювати правила, але світу від цього буде тільки погано. Їх поведінка свідчить про непримиримість до інших, вони хочуть, щоб існував закон сили, і право буде на їх стороні. Починаються темні часи, тож сподіваюсь, що демократії об´єднаються і переможуть. Зараз Китай звертає приватний бізнес, перетворює на державний, а це погано для ринкової економіки, думаю, буде спад і потихеньку Китай вернеться на свої регіональні позиції.
ViktoryjaG• 05 апреля 2023
Китай никому не друг. Они сами себя считают выше всех и соблюдают только свои интересы всегда. Они раше говорят то, что хочет слышать раша, Макрону - то, что хочет Макрон. И тд. А сами себе на уме. Будут делать то, что им выгодно, а не что говорят.
Я бы сильно не радовалась. Недавно с путей в мск в десна целовался и за руки держался. Что там у них в голове...
Татьяна@..• 05 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
В том то и дело
Китай сам за себя, никто за рашку вписываться не будет, просто чтоб раша сильно не ’ упала’ им выгодно.
Згодна
Vittoria66• 05 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Повністю згідна з Вашим аналізом щодо політики та місця Китаю в сучасних реаліях. Нажаль, так воно і є, враховуючи до всього ще й узурпацію влади в обличчі Сі Цзіньпін, який кардинально змінює внутрішній політичний вектор країни.
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
яка гарна назва - рабсія ))