Патріотка з дивану• 05 апреля 2023
Зачем выставлять свое фото? Здесь нормальных единицы, все злобные и завистливые.
Весела бджілка• 05 апреля 2023
37-38. вгадала? мімічні зморшки можуть бути і в 33. мені 42,міміки немає - генетика. але сама шкіра хороша у вас. підколіть міжбровку і буде супер,можна ще трохи під очима,щоб так явно не було міміки,і будете як Дєвочка
Мурзилка• 05 апреля 2023
Ответ дляВесела бджілка
А зі шкірою очей що робити щоб виглядала більш підтягнутою? Бо в мене теж схожа ситуація з очима