Мудробаба• 05 апреля 2023

Хто недавно проходив співбесіди, які незвичні запитаннЯ задають ейчари?

Кидаю курити• 05 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Никогда не было странных вопросов. Все по-работе.
Ви везунчик тоді.
Маргарита и Мастер• 05 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Что инспекция по труду сделает?
Проведёт проверку по жалобе, если найдут нарушения, а она найдет - оштрафует
Чудо в декрете• 05 апреля 2023
Ответ дляFashion_besties
Про спросить все что угодно - им в штатовские компании на стажировки. Там за некорректный вопрос можно в суде продолжить собеседование ;)
В разумных пределах ’’все, что угодно’’.
Для работы в команде есть четкие критерии.
Неновая почта• 05 апреля 2023
Ответ дляХуАнита
Какие ваших личные достижения в предыдущей работе?
У нас внутри тренинги проводят, тоже такие вопросы. Объясняли как человек должен что-то делать за что гордится собой, быть инициативным. Более глубже спрашиваешь, тренеры сами теряются: у меня монотонная работа, я не могу сделать больше, могу накосячить, не успеть и как-то считать достижением что не косячу странно.
Кидаю курити• 05 апреля 2023
Ответ дляFashion_besties
Они умственно неполноценных отсеивают? Видно, на их объявления такие откликаются
Та хто його знає... Для початку, я взагалі відгукувалася на іншу вакансію, мені призначили співбесіду, потім мурижили подібними питаннями, а в кінці повідомили, що виявляється, що та вакансія вже закрита була, а мені хотіли запропонувати іншу, по якій і задавали питання...
Те, що та інша вакансія мене в принципі не цікавила, їм, схоже, в голову не прийшло.
автор Мудробаба • 05 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
Мене попросили надати визначення слова ’продукт’. Я аж підвисла від несподіванки. Як у школі біля дошки себе відчула.
Я зараз теж)))
Чудо в декрете• 05 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Помню я эту проверку инспекции по труду....
Вы очень много от них ожидаете)
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2023
Сейчас ищу работу, была недавно на одном собеседовании к слову айчаров считаю не нужными, и чем больше прохожу собеседования тем больше в этом убеждаюсь, из последнего вопрос почему ушли с последнего места работы, это всегда спрашивают, чем заинтересовала именно эта компания, запомнила ли я где они находяться, потом начинается разговор который переходит на личное (я сейчас занимаюсь оформлением группы по инвалидности, поскольку в данной компании официальное трудоустройство сказала об этом ииии началось, диагноз, какая группа, симптомы, и т.д.) это минут на 30, а в конце приходит руководитель и собеседование заканчивается за 5 мин, со словами Вы нам не подходите
Fashion_besties• 05 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
Хамлы они, хорошо что не пошли работать
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 05 апреля 2023
Ответ дляХуАнита
Тоже спрашивали, но это нормальный вопрос, его почти везде задают. На последнем собеседовании было неожиданно, что HR перешел на английский и спросил. Меня аж подкинуло)
Кидаю курити• 05 апреля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Погоджусь з Вами. Можливо, це такий мій особистий досвід, але за все життя всі успішні співбесіди з подальшою успішною роботою у мене проходили виключно тоді, коли сходу йшла розмова з майбутнім керівником (а ейчар максимум два-три уточнюючі запитання ще по телефону, не більше).
Всюди, де оті довгі очні співбесіди з ейчарами, всюди я їх не влаштовувала. Не формат, схоже.
В одному випадку мій керівник навіть зізнався якось, що мою кандидатуру з боєм відвойовував у ейчарів, буквально на себе відповідальність взяв.
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
У мене була спісбесіда після якої мені через 3 тижні відповів айчар, що вона за мене боролась але керівник сказав ні)))
До слова сказати айчари взагалі не розуміють про що йде мова на посади (особливо бухгалтерів, економістів)
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
І дуже часто пропонують роботу з обов язками, які людина незнає, але погоджується з надією що її навчать, а в кінці виходить що ти ще дурний
Кидаю курити• 05 апреля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну погодьтеся, все ж таки останнє слово має бути за керівником, бо це ж йому потім з цією людиною працювати.
А так дійсно не розуміють. В моєму випадку IT сфера, це взагалі для ейчарів як китайські ієрогліфи.
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
Звісно керівник, тому не розумію до чого тут айчари вже на співбесіді, достатньо телефонної розмови
Завжди мало• 05 апреля 2023
Яка вам работа більше всього подобалася?
Розповіла.
Ця робота з творчим характером трішки зв´язана, мені відповіли.
Ви нам не підходите.
Чи я повинна була брехати і казати те що вони хочуть чути
Fashion_besties• 05 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Для работы в стаде можно задавать вопросы как овце :) все схавают у нас, так как рынок бандитских 90-х по-факту
Чудо в декрете• 05 апреля 2023
Ответ дляFashion_besties
Команда и стадо - это совсем разные вещи....
В 90х было все абсолютно по другому...
Ні грама• 05 апреля 2023
Раптово переходили на англійську з української і навпаки - на мою посаду англ не нижче В2 обз. Запитували, ким я бачу себе через 5 років. Невеликі кейси по роботі, наприклад, у них були певні труднощі колись і мені розказували про цей кейс і питали, як би зробила я.
Ні грама• 05 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
Ахаха, у нас теж один раз так було)))
Директор Пляжу• 06 апреля 2023
Есть ли у вас кредиты?
автор Мудробаба • 06 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Розповіла.
Ви нам не підходите.
В мене перша така спїїівбесіда була, розказувала чесно, що подобається. Відмовили, спитала чому. Сказали, що я творча людина і краще розвиватися в цьому напрямку.
автор Мудробаба • 06 апреля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Есть ли у вас кредиты?
Це хоч для чого їм))
Завжди мало• 06 апреля 2023
Ответ дляМудробаба
В мене ніколи таке не питали, але напрям освіти технічний.
Може їм мій вік не підійшов, бо 20 річній дівчині і посміхалися і компліменти робили, а мені не на камеру натякнули що мене вже не беруть(на виході із коридору).