Кракадэ• 05 апреля 2023

Питання літредакторам/коректорам

Які зараз ціни на ринку за вичитування тексту на предмет грамотності? Ціни дуже різні. від 60 грн до 150 грн. Не переклад. Вичитка готового тексту.
Запропонували вичитати презентацію. на 12 слайдів. З них тексту 7 слайдів. 300 грн. Я вже погодилася і вичитала, але чи це не дешево?
Коли скопіювала текст і підрахувала символи,то вийшло 5000 символів.
Правила пунктуацію,дещо переробляла речення, додавала слова. На Кабанчику ціни дуже різні,і там немає просто редагування,а лише переклад і редагування
автор Кракадэ • 05 апреля 2023
На Кабанчику від 60 до 150 грн за 1 тис. символів
Стетоскопуло• 05 апреля 2023
Я вичитую ділове листування і т.п. документацію (замовник знає тільки розмовну), то беру 200 грн/1000 зн.
автор Кракадэ • 05 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Значить в мене дешево,але я лише почала. Теж спеціалізуюся на діловому листуванні 20 років,вирішила підробити трохи до основної роботи. Буду брати дорожче.
Дякую.
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
средняя у вас цена, бывают и гораздо ниже. Зависит еще от сложности текста. Я корректирую и перевожу тексты вообще за 45 грн/1000, но там объемы большие
автор Кракадэ • 05 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Такі ще питання,якщо можете, то дайте відповідь: ви десь оголошення про свої послуги розміщуєте? Чи у вас постійний один замовник і ви не потребуєте розміщень свого резюме? Ви тексти складаєте чи лише вичитуєте і правите готовий?
Просто прикидаю ,як і що робити)))
автор Кракадэ • 05 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
ой,ну це дуже дешево. В нас час це взагалі.
Успокойся_Успокойся• 05 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Де ви знайшли таку роботу?)
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
Ответ дляКракадэ
Не, там такое простые тексты, что времени уходит мало, а усилий еще меньше ))
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Де ви знайшли таку роботу?)
В фб. В месяц выходит 20-30 тыс без особого напряга (ну, для меня)
Успокойся_Успокойся• 05 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ой, клас. Я хочу таку роботу, але не знаходжу, хоча сижу на всяких фрілансхантах
Стетоскопуло• 05 апреля 2023
Ответ дляКракадэ
Просто прикидаю ,як і що робити)))
Колись була на фриланс-ресурсах, зараз вже не потрібно, трошки ’радіо’ працює. Зазвичай, правлю готові тексти, але бувають такі, що краще переписати повністю. Копірайтером не працюю, та колись працювала.
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
На ФХ низкие цены и конкуренция. Я там тоже иногда ищу заказчиков.
Вообще корректурой и копирайтингом я раньше от скуки периодически занималась, но сейчас пришлось плотно присесть
Есть заказчики, которые платят больше, но там объемы обычно маленькие-
автор Moon shine • 05 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
а можете мені написати в особисті?
Дайте подуться• 05 апреля 2023
Только за вычитку столько платят? Не знала. Делаю презентации, плакаты, различные публикации, веду страничку в соцсетях и все это бесплатно помимо основных обязанностей. Основных обязанностей тоже море. Бюджет. И надбавки срезают и срезают, 7 тыс грн в прошлом месяце заплатили.
А как находят такую работу?
автор Кракадэ • 05 апреля 2023
Ответ дляДайте подуться
А как находят такую работу?
Кошмар у вас. Это подработка. Я б распрощалась с такими работадателями в 24 часа. Сейчас большая роскошь что-то делать бесплатно. Делая бесплатно,вы обкрадываете себя. Сейчас обувь от 2000 грн в магазине
автор Кракадэ • 05 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
скажіть,будь ласка, а у ФБ немає лохотрону? Бо роботу можуть дати і не заплатити. Купа фріланс груп у ФБ, але чи відповідальні там замовники? Я просто тільки починаю. Ви самі вибираєте чи вам пишуть у групах?
автор Кракадэ • 05 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
якщо тексти прості, то ще нормально, сидиш, коми ставиш..))Ви у фріланс групах знаходите пропозиції?
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
Ответ дляКракадэ
я редко ищу заказчиков. В ФБ было 2, платили. Один, правда, забывал постоянно
еще 3 штуки остались со мной с фрилансханта
У меня это не основная работа
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
Ответ дляКракадэ
та отож. Я вообще люблю простую работу, которая не мешает мне вести активную жизнь )))
Но для разнообразия еще пишу сложные тексты, чтоб мозги не застаивались
автор Кракадэ • 05 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
У меня это не основная работа
Дякую. В мене теж основна є. Шукаю підробіток,бо стало не вистачати.
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
Ответ дляКракадэ
обычно чем больше везде пооставляешь своих заявок, тем выше шансы что-то найти. ФБ, ФХ, Ворк юа, Работа юа и тд. Проблема в том, что обычно они все выстреливают одновременно )))