Докладальниця• 05 апреля 2023

Хомячок заносить задню частину.

Хомячок зі вчора (коли саме не відомо) почала заносити задню частину. Витягнули з клітки, пустили по кроваті, ходить нормально і раптово починає заносити задню частину, тягнути лапку і хвостик піднімати. Потім знову нормально ходить. Водичку п’є, не бачила щоб їла, але від горішка не відмовилася. Сьогодні переселили у маленьку клітку, без дробини, колеса, щоб поспостерігати за нею. Риє кублишко собі.
У великій клітці 3 поверхи, вона любить по ним лазити як мавпочка, є вірогідність, що впала.
Вже шукали ратолога. Залишили заявку, повинні подзвонити, дізнаємося за рентген для гризунів.
У кого таке було? Що робили? Чи залишали хомяка у впокою і йому ставало краще?
Хомячку ще року немає.
Прошу без негативу, вже зранку наридалася.
Igra idet• 05 апреля 2023
Главное что бы ел, кормите тогда из шприца, им нельзя не есть
автор Докладальниця • 05 апреля 2023
Ответ дляIgra idet
А чим із шприца кормити?
Igra idet• 05 апреля 2023
Ответ дляДокладальниця
А чим із шприца кормити?
Кормом, дробить, с водой , как кашица. Можно инсулиновый шприц взять
Панна Кота• 05 апреля 2023
Может лапку потянул,все нормально будет,главное игрушки убрать на несколько дней и если есть возможность клетку поменьше,чтобы хомячок меньше двигался
Форс мажор• 05 апреля 2023
я во всех непонятных случаях иду к ветеринару
автор Докладальниця • 05 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Вже пересилили у маленьку, без нічого. Настелили, щоб м’яко було і тепло. Воду та їжу дали.
Написали з дому, що спить зараз.
автор Докладальниця • 05 апреля 2023
Ответ дляФорс мажор
Ми вночі шукали ратолога. Київ наче місто велике, але відгуки о клініках бажають кращого. Подивлюся ввечері, якщо що після роботи поїду в одну. Наче знайшла в центрі.
Анонім-ка• 05 апреля 2023
Раджу клініку Екзовет, в районі Нивок-Святошино вони знаходяться.
Працюють з 12 до 18 останнім часом.