Ну що ви, мамо!• 05 апреля 2023
Как вам сериал "кава з кардамоном або різниця у віці не має значення"?
Кто смотрел?
Малинка• 05 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
нормальный, но как по мне не законченый
Так, саме так
Скромняшка• 05 апреля 2023
Делонг звісно шикарний мужчина. Актриса не сподобалася, бо я спершу читала книгу,а потім дивилась серіал. В книзі описана зовсім молоденька дівчина,спочатку книги навіть підліток,а тут тьотя ’повидавшая жизнь’, ще і з уколами краси,які в очі кидаються. Але якщо глянути хто там продюсер (вона ж зі своїм чоловіком),то все стає зрозумілим))) хоча у нас в Україні достатньо молодих актрис,які підійшли б на цю роль. З книгою разюча відмінність
Домовенок Кузя• 05 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
Пыталась читать книгу, не интересно до ужаса, не смогла дочитать. Потом почитала отзывы о книге, нужно было и не начинать. Сериал более-менее.
Жена_КотораяСтена• 05 апреля 2023
атмосферний, але сюжет якийсь затягнутий і мені здався нуднуватим, спробувала прочитати продовження, то ще гірше, тим більше що в книзі кінець першої частини не такий як у фільмі