Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
Наталья Владимировна• 19 октября 2023
Шикарный двусторонний жилет ZARA.
ОРИГИНАЛ.
Куплен в Испании.
Жилет с высоким воротником и регулируемым капюшоном на эластичных завязках. Передние прорезные карманы на флисовой подкладке. Подол с боковыми молниями. Застежка-молния спереди.
Шикарная стильная вещь, отлично смотрится.
Размер L
Цена - 1500 грн.
ОРИГИНАЛ.
Куплен в Испании.
Размер L
Цена - 1500 грн.
320 грн!
Просто шикарні домашні флісові штани Cornett теплющі, якість шикарна, товстий м´який фліс
На фото постаралася передати які затишні.
Пролетіла з розміром. По бірці Л, по опису думала що вони трохи маломірять, але вони дуже повномірні.
Заміри:
Талія 38-53 ( резинка дуже добре тягнеться)
Стегна 56
Загальна довжина 108
Кроковий шов 80.
Заміри:
Стегна 56
Загальна довжина 108
Кроковий шов 80.
Lutsiferova• 23 октября 2023
Victoria´s Secret бавовняні трусики CHEEKSTER 5 шт набір. р-р Л
840грн
на стегна до 115 см. Нові!! Оригінал з офсайту (можу надати накладну замовлення)
На жаль, не підійшов фасон.
набір 5 шт, на вигляд як тепленькі. сірі трошки відрізняються тканиною
М´яка тканина
Невисокі
V-подібний пояс
Імпортна бавовна/еластан; бавовна/поліестер/еластан
840грн
На жаль, не підійшов фасон.
М´яка тканина
Невисокі
V-подібний пояс
Апель-синка• 28 октября 2023
Ответ дляBLUE_SKY
промазала)
а можно замеры пожалуйста? и ссылочку на некс тоже )))
Наталья Владимировна• 01 ноября 2023
Костюм H&M.
На флісі. Новий.
Розмір 14+ , на зріст 164-170. Йде на дорослий С-М. Заміри дам. Ціна - 990 грн.
На флісі. Новий.