05 апреля 2023

Поштомат чи відділення

Підкажіть, хочу замовити крем. Дешевше поштомат чи на відділення? І яка ціна зараз доставки в поштомат? Дякую всім)
ЗавЛабСнаб 05 апреля 2023
Учитывайте что если не будет почтомата то это в отделение прийдет
Свезло так свезло 05 апреля 2023
вартість доставки однакова у відділення та поштомати, від 75 грн по Україні
автор Летюча помилка 05 апреля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
вартість доставки однакова у відділення та поштомати, від 75 грн по Україні
Ох і ціни. І ще напевно упаковка 15 грн
Свезло так свезло 05 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ох і ціни. І ще напевно упаковка 15 грн
в залежності від розмірів коробки, але десь так. Ціна недешева, але доставка найкраща з можливих по Україні
Квітка Миру 05 апреля 2023
Иноді на відділення дешевше.
Пару днів тому замовила посиоку на поштомат сума 103 грн, не влізла в поштомат, хоча вона невелика була, мені подзвонили та перенаправили на відділення та сума змінилась на 73 грн
автор Летюча помилка 05 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Иноді на відділення дешевше.
Пару днів тому замовила посиоку на поштомат сума 103 грн, не влізла в поштомат, хоча вона невелика була, мені подзвонили та перенаправили на відділення та сума змінилась на 73 грн
Дякую)
Нематрьошка 05 апреля 2023
Вартість однакова
до 2 кг 70 грн
2 - 10 кг 100 грн
при мін вартості 200 грн.
автор Летюча помилка 05 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
Вартість однакова
до 2 кг 70 грн
2 - 10 кг 100 грн
при мін вартості 200 грн.
Це +15 грн за упаковку?
КонхфЭдкаТузик 05 апреля 2023
Сьогодні замовила в поштомат. Вартість 55 грн
ЖонДуан 05 апреля 2023
У мене СМТ під Києвом
Тому тариф вище
Не 70 грн а 95
Однаково,що поштомат,що відділення
Нематрьошка 05 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Це +15 грн за упаковку?
Если ОЛХ, то там нет функции вкл упаковку в стоимость, вроде.
На совести продавца. Или он в свое упакует, или вам скинет счет за коробку / пакет.

При мне на УП отправляли ОЛХ, то за коробку человек платил просто наличкой 22 грн.
Нематрьошка 05 апреля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Сьогодні замовила в поштомат. Вартість 55 грн
Может потому что документы ? Не знаю.
Закусенец 05 апреля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Сьогодні замовила в поштомат. Вартість 55 грн
На документи такий тариф
Закусенец 05 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
Вартість однакова
до 2 кг 70 грн
2 - 10 кг 100 грн
при мін вартості 200 грн.
500 грн вже оцінка
Нематрьошка 05 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
500 грн вже оцінка
о, а я відправляю кожен день і не знала, дякую