Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
Катерина789• 05 апреля 2023
Косуха Sinsay
По бирке размер L, евро 40, но маломерит, подойдёт на 42-44
Плечи 39 см
Рукав 62 см
Длина 54 см
Полуобхват груди 48 см
Фурнитура серебро
Искусственная кожа, гладкая подкладка, два кармана на змейке.
480 грн
Плечи 39 см
Рукав 62 см
Длина 54 см
Полуобхват груди 48 см
Фурнитура серебро
480 грн
1.Кроссовки zara замш - 38 но оказался на 39, стєлька 25 - 1500 грн
2.джинсф zara мега качество плотные 36 но малы -пояс 33-34, бедра 48
3.фотоэпилятор lumier на сайте 12000 грн, я продаю за 6000 не пользован, лежит без дела, так как врач мне запретил по мед показаниям пользоваться,
единственное что основная книжка-инструкция утеряна, но на сайте есть , а так абсолютно новый
Апполинария• 05 апреля 2023
Пролет с размером.
Худи с капюшоном Slazenger на молнии мужская
размер XXL , но большемерит на размер.
Подойдет на крупного высокого парня.
Внутри утепленная.
Цвет бордовый.
Длина по спине 77 см
Рукав от плеча 72 см.
Ширина под рукавами 73 см.
В самом низу по резинке 63 см.
Цена 650 грн.
размер XXL , но большемерит на размер.
Подойдет на крупного высокого парня.
Внутри утепленная.
Цвет бордовый.
Длина по спине 77 см
Рукав от плеча 72 см.
Ширина под рукавами 73 см.
В самом низу по резинке 63 см.
Цена 650 грн.