Реверанс• 05 апреля 2023

Віддати шану Оресту Кінашу відомому альпіністу і офіцеру завтра

" У нас були Гори у нас були крила,
Літати би,
...але війною накрило..."
Загинув 30 березня поблизу Бахмута.
Вічна пам’ять Герою!
Прощання з Героєм відбудеться у четвер 06.04 о 14.00 на Південному кладовищі в ритуальній залі.
osik22• 05 апреля 2023
Вічна пам´ять Герою!
Немає вже сил бачити ці втрати. Клята русня. Клята війна
автор Реверанс • 05 апреля 2023
Йдуть самі найкращі. З кращих.
Дітей водив у гори,любив їх безмежно.
Вільна птаха
Прокофіївна• 05 апреля 2023
Дуже Шкода. Я не була знайома з цією людиною. Дякую, що розповіли . Які ж у нас дивовижні є люди, патріоти, захисники. Наша земля полита кров´ю кращих із кращих. Це свята земля, скрізь де впала крапля крові такого героя колись буде процвітати нова наша сильна країна. Великий сум, кращі відходять у вічність.
автор Реверанс • 05 апреля 2023
Нема слів.