" У нас були Гори у нас були крила,
Літати би,
...але війною накрило..."
Загинув 30 березня поблизу Бахмута.
Вічна пам’ять Герою!
Прощання з Героєм відбудеться у четвер 06.04 о 14.00 на Південному кладовищі в ритуальній залі.
Літати би,
...але війною накрило..."
Загинув 30 березня поблизу Бахмута.
Вічна пам’ять Герою!
Прокофіївна• 05 апреля 2023
Дуже Шкода. Я не була знайома з цією людиною. Дякую, що розповіли . Які ж у нас дивовижні є люди, патріоти, захисники. Наша земля полита кров´ю кращих із кращих. Це свята земля, скрізь де впала крапля крові такого героя колись буде процвітати нова наша сильна країна. Великий сум, кращі відходять у вічність.