Кофр для ноги• 05 апреля 2023

А як ви святкували свої 30?

Мяо мой мяо• 05 апреля 2023
Да и дальше все др отмечала, кроме прошлого и в этом году не буду
Багиня• 05 апреля 2023
Ніяк. Так само і 40 не буду. Такі дати мене трохи засмучують(((
Яжемать Мне можно• 05 апреля 2023
Ответ дляБагиня
А мне 39 в суб, и плакать хочется, все коту под хвост, а скоро 40 и все(
люблю_тортики• 05 апреля 2023
А что особенного в 30 годах?
Закуйовджена життям• 05 апреля 2023
Ніяк.
Яжемать Мне можно• 05 апреля 2023
Автор вам 30 это так классно!!!
Карусель-весель• 05 апреля 2023
Не помню. Помню только, что беременной;)
Мяо мой мяо• 05 апреля 2023
Все дни рождения раньше я отмечала на море. Моря нас лишили, поэтому и др тоже лишили рашисты
Сіґеле-міґеле• 05 апреля 2023
Тікала в сторону Львову. Мені 30 було 25 лютого 2022 року.
Сірничок• 05 апреля 2023
В ресторане с мужем и подругой.
ВундерКИНГ• 05 апреля 2023
В ресторане с друзьями.
Майданщица• 05 апреля 2023
Дома, с чоловіком і його батьками
Багиня• 05 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
На мої 30 я запросила своїх подруг куму, а ніхто не зміг приїхати. Я накрила, приготувалася, очікувала. Як мені було сумно і прикро. Після цього я перестала його відмічати, тільки чоловік і діти. В цьому році 40, незнаю жінкам можна відмічати?!
Яжемать Мне можно• 05 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Приезжайте к нам море, Одесса вас ждет, было бы светло фото из окна скинула моря, народу уймо, все гуляют.
Разгуляшка• 05 апреля 2023
А що такого в 30? Літала кудись, як завжди. Давно не святкую, тікаю ))
Я такая наивная• 05 апреля 2023
Була в евакуації у відносно спокійному місті. Був робочий день. Зранку подарунки, святковий сніданок, попрацювала, а ввечері пішла в театр, ресторанчик і на прогулянку центральною вулицею квітучого міста. Зважаючи на обставини, мені дуже пощастило ще так відсвяткувати.
Майданщица• 05 апреля 2023
Ответ длялюблю_тортики
А что особенного в 30 годах?
Молодість і безтурботність скінчилися
ПуГоФФка• 05 апреля 2023
На работе с девчонками.
Аноним НаВсеГда• 05 апреля 2023
да, один из лучших ДР был
Разгуляшка• 05 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Молодість і безтурботність скінчилися
Мені 42, нічим від 30 не відрізняється життя. Навпаки - дитина доросла, я належу сама собі )
Нічний дожор• 05 апреля 2023
Ответ дляБагиня
Капєц.. ніхто не зміг приїхати і навіть не попередив???
Я такая наивная• 05 апреля 2023
А, згадала. Увечері після прогулянки ще просиділа в підвалі через тривогу
Стрекозей• 05 апреля 2023
Так, я вперше в своєму житті відмітила свій День народження у ресторані в колі друзів. Нас було 12 чоловік, дуже весело відсвяткували.. Караоке, танці, музику замовляли, яку хотіли.. Ніколи не забуду цей день.
Взагалі свій др не люблю з дитинства, воно в мене було не легке, батьки мене навіть не вітали ніколи і я вже як виросла і створила свою сім´ю все рівно його не святкувала. А от на 30 років чоловік організував мені таку вечірку і я дуже йому вдячна за ці емоції..
Дякую, автор, за цю тему. В мене аж настрій піднявся від приємних спогадів
Мелочунь• 05 апреля 2023
Мне всю жизнь не с кем справлять д.р.
В 14 с друзьями дома
В 20 в бане с подругами
В 30 опять в бане с мужем и ребёнком
В 33 дома при свечах )) без света и воды .

А между этими датами просто с родным чай с тортом. Позорище, даже вспомнить нечего.
Мне так завидно, когда у людей компашки всегда каждый год.
Майданщица• 05 апреля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Мені 36 і я не така, як була в 26. Немає мрій, сподівань, часу, жорстоке сьогодення
ПП-шница• 05 апреля 2023
Глубоко беременной, родила через 4 дня
Викупана• 05 апреля 2023
На диско)
Мяо мой мяо• 05 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так нельзя же, можно на мину наткнуться. У нас моря нет, Днепр есть и то не пускают на Хортицу
ПП-шница• 05 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Морей много, в Польшу там 2 часа и вы на море) я др отмечала на острове Лидо в прошлом году, было бы желание
Яжемать Мне можно• 05 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Так зачем в море лезть, у нас домов уймо у моря люди живут.