Кофр для ноги• 05 апреля 2023

А як ви святкували свої 30?

ПП-шница• 05 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так зачем в море лезть, у нас домов уймо у моря люди живут.
В чем интерес просто погулять?
Мяо мой мяо• 05 апреля 2023
Ответ дляМелочунь
Мне всю жизнь не с кем справлять д.р.
В 14 с друзьями дома
В 20 в бане с подругами
В 30 опять в бане с мужем и ребёнком
В 33 дома при свечах )) без света и воды .

А между этими датами просто с родным чай с тортом. Позорище, даже вспомнить нечего.
Мне так завидно, когда у людей компашки всегда каждый год.
Лучше с родными и любимыми людьми, пусть это буе муж и ребенок, чем как у меня было, муж подруги напился в зюзю, наговопил меого фигни. Несколько лет не общаемся с ним, терець урвався😀
пу_пугренчик• 05 апреля 2023
Гучно,ресторан.Але вже 10 років не святкую.
Мяо мой мяо• 05 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
В принципе да, подышать можно поехать, я майская, на мой др купались только один раз 😀 обычно просто гуляем и дышим воздухом
Подтяжка• 05 апреля 2023
Плїхала в Єгипет- зробила собі подарунок. Подорожі- найкращий подарунок
Подтяжка• 05 апреля 2023
Ответ дляМелочунь
Мне всю жизнь не с кем справлять д.р.
В 14 с друзьями дома
В 20 в бане с подругами
В 30 опять в бане с мужем и ребёнком

А чего не путешествуете? Нафига вам те бани? Хоть ао Львов и то сменить обстановку.
Багиня• 05 апреля 2023
Ответ дляНічний дожор
Капєц.. ніхто не зміг приїхати і навіть не попередив???
Всі мені подзвонили день в день, а деякі за кілька годин. Типу дитина захворіла і тп. І з 10 ніхто.
Чоловік бачачи мої сльози подзвонив своїм друзям яких я знаю і попросив їх приїхати з дружинами, три пари. Ось після цього я більше нікого не запрошувала...
Мелочунь• 05 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
Денег нет ))конечно если бы были деньги я бы уже везде была. Мы на море то раз в 5 лет бываем
Нічний дожор• 05 апреля 2023
Ответ дляБагиня
Багиня• 05 апреля 2023
Ответ дляНічний дожор
Ну всіх діти, двоє троє і малі. Вже як вийшло. 9років пройшло.
Вакцениро Вона• 05 апреля 2023
Поїхали з чоловіком на екскурсію по Черкащині з групою,
був обід в ресторані-хата мазанка. Про мій ДР не знали, але я знала, що будуть годувати, от ресторанчик та автентична подача їжі дуже підняли настрій та це прикрасило мій ДР))
я уявляла, що всі екскурсанти за столом - мої гості))
САМ_ТАКОЙ• 05 апреля 2023
Ніяк. Вдома була. Сирени вили, Україну обстрілювали, взагалі якось було не до свята.
Федорино Горе• 05 апреля 2023
с семьей и кумушками в Египте
Ёшки_Матрёшки• 05 апреля 2023
їхала на курси, в мене витягли гаманець, ще й місячні в цей день пішли, приїхала додому піздно, з хлопцем на голодний шлунок випили портвейну, на наступний ранок похмілля
автор Кофр для ноги • 05 апреля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
🥇🎉Перше місце ваше)
автор Кофр для ноги • 05 апреля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Хата мазанка, здається в Смілі?
Непонятно• 05 апреля 2023
Ходила с дочкой и тетей в итальянский ресторан
Ёшки_Матрёшки• 05 апреля 2023
Ответ дляКофр для ноги
🥇🎉Перше місце ваше)
Бабуся мороз• 06 апреля 2023
Я святкувала в чудовому ресторані з друзями і родиною, чоловік 20-25 було. З живою музикою, багато квітів, привітань, дуже класно погуляли!
Це єдине ДН, яке так широко відзначала, всі інші просто в домашній обстановці.