Чемодан-Вокзал-Майами• 05 апреля 2023

Що обрати або нічого взагалі?

Ходила до нового косметолога на Ботокс. Дуже сподобався лікар. Загорілася зробити в неї ще носогубку філером. Бо вже час, мені 45 майже. Потім розговорилися з нею за біоревіталізацію, бо не дивлячись за відсутність зморщок, все ж таки шкіра виснажена, мало зволожена, втомлена. Все відразу робити фінансово не можу. Ніби обрала курс з трьох біоревіталізацій. Препарат італійський с пептідами. Зараз полізла подивитися архів порадниці. Пишуть що пептиди ніби шкідливі для здоровя оскільки провокують зріст нових клітин, не завжди здорових, що біоревіт дуже боляче. Філлери в носогубку пишуть що опускається обличчя і вигляд як в алкаша. Розгубилася(( може взагалі від усього відмовитися? Що б порадили ті, хто робить такі процедури? Що обрати або нічого не робити?
5cmhybyna• 05 апреля 2023
нічого, прийміть старість і смерть
Холодная каша• 05 апреля 2023
А ботокс Ви все ж вкололи?
Перемелица• 05 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
нічого, прийміть старість і смерть
Ваші коменти як завжди пробивають дно ) 🤦‍♀️
Бешене сарі• 05 апреля 2023
Сама не знаю, але читала, як почнете шось робити,то потім треба це постійно повторювати, бо шкіра швидше почне опускатися.
Kitty-77aa• 05 апреля 2023
Біоревіталізація для 45 вже не дасть бажаного ефекту , це просто викачав з вас грошей
Носогубку б теж не колола, з часом дійсно опуститься
Колола б лоб, міжбрівку й навколо очей
Ленивица-красавица• 05 апреля 2023
Слушайте,ну у всего может быть побочка. Вы про ботокс не читали перед уколами? Вы бы бежали роняя тапки. Точно ’страшнее’ пептидов.
5cmhybyna• 05 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
страх смерті і старіння це велика проблема. І всі ті уколи краси не допоможуть
Перемелица• 05 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
Я роблю уколи, щоб подобатися собі в дзеркалі, а не щоб бути безсмертною
5cmhybyna• 05 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
ні, помиляєтесь
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 05 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
нічого, прийміть старість і смерть
А я бачу троляки сьогодні розгулялися. Ви в кожній темі зі своєю злістю. Ех давно на цьому форумі більшість була нормальних дівчат. А тут з першого комента консерви..
Леди_в_ночи• 05 апреля 2023
только деньги выбросите
Перемелица• 05 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
ні, помиляєтесь
🤣🤣
Перемелица• 05 апреля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вона в кожній темі 💩
Ответ дляХолодная каша
А ботокс Ви все ж вкололи?
Ботокс я колю вже давно. Мене все влаштовує і не бентежить. Задоволена
Губной рояль• 05 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
нічого, прийміть старість і смерть
О,зате без розтрат
5cmhybyna• 05 апреля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ваш виплеск злості лиш підтверджує мій діагноз. Ви не приймаєте природу старіння.
Ответ дляKitty-77aa
Колола б лоб, міжбрівку й навколо очей
Мені бажаним ефектом є глибоке зволоження, бо містами шкіра не подобається мені. Лікар сказала що цього ефекту ми досягнемо. . лоб міжбровка очі та носик я і так колю.
Бутербродница• 05 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
О,зате без розтрат
А похорони?)))
Просто болталка• 05 апреля 2023
На мне био сработала отлично но у меня была не просто виснжена, она крайне обезвожена была.
Ответ дляЛеди_в_ночи
только деньги выбросите
Чому? Хотілося б докладніше
Ответ дляПеремелица
Вона в кожній темі 💩
Та я знаю, задрала вже стрічку засмічувати
Ответ для5cmhybyna
Особисто з вами не бажаю продовжувати спілкування
5cmhybyna• 05 апреля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
а якби прийняли, то би не сумували.
Ответ дляПросто болталка
О, це вже ближче до теми)) тобто сподобалося? А боляче було? Довго було видно папули? В мене також досить зневоднена шкіра. Мій професійний поверхневий догляд не дає бажаного результату. Всі сироватки та креми вбирає миттєво і потребує ще. Це останній рік так чомусь.
Просто болталка• 05 апреля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Не больно, филлеры мне больнее иглой. Мне кололи безпапульно, результат был виден дней через 7-10 после процедуры.
Ответ дляПросто болталка
От і я чомусь побачила цей філлер носогубки через канюлю і злякалася)) мабуть схилюся все ж до біоревіту, бо шкіра хоче пити. А носогубка ще не так помітна
Просто болталка• 05 апреля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Канюлей мне не больно было . По сути био и филлер абсолютно разные препараты. Я колола вначале био ,после филлеры ставила .
Ответ дляПросто болталка
Так, я знаю що різні. Звичайно) тому як в ви почну з біо. А далі подивимося. Нікуди ці філери не сповзають? Бо пишуть що сповзають вниз,що опухає обличчя інколи..
Просто болталка• 05 апреля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Да нет, пока стоят.У меня от био опухало лицо.
Ответ дляПросто болталка
Дякую вам за ваш досвід