Стигла полуниця• 06 апреля 2023
Ерік фейл
😂
дама_из_декрета• 06 апреля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Одинакові форми, ділила на око, а не на вазі.
Треба на вагу наступного разу і менші робити
На треть формы тесто, оно ж растет)
На циголках• 06 апреля 2023
Ответ дляПожмаковна
Не знаю, кто такой Эрик.
Но у меня самый главный фейл был, когда я напекла столько, что уже не знала, кому их пораздавать )))
У Вас видимо нет в семье трех мальчиков - подростков :)))
Одяг та сумки• 06 апреля 2023
нужно 3й часть класть теста. так бывает в первый раз, а не рано напекли?
Любительница• 06 апреля 2023
Ответ дляНа циголках
Фото старые, но я оставила себе на память :)))
О, так це у Вас традиція) може Ви їм зійти не даєте у фазі тіста? Чи багато пхаєте, чи перетримуєте. Але вже краще) може рецепт змінити? а чого так рано?
постою_послушаю• 06 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
Це паски не від автора
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Перша гарна
третя - прикольна))) ’что ж ты, молодец, не весел, что ж ты голову повесил?’
Але автор не тем переймається: головне - аби смачні були
Любительница• 06 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Це паски не від автора
Ви праві, забула про втручання Еріка. Тоді йому молочка, хлібчика і цукерку на ніч перед випіканням, і попросити не бешкетувати)
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляElina Zorina
Паски як з біолабораторії
))...
знову будуть свіжі фейки у москальні гуляти)))))))))
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляElina Zorina
Ці паски явно витримають ядерний удар...і не дрогнуть
Бандерівські
Стигла полуниця
• 06 апреля 2023
Стигла полуниця
• 06 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ого! Дріжджі добрі. І може здоби і цукру не багато. Буде одна гарнюня і смачнюня, а три просто смачнюні
А чому так рано попекли? Чи це проба пера?
Так, пробувала новий рецепт. Це бріош на заквасці
Шкідлива молекула• 06 апреля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Поставила до фото усіх окрім другого, з ним не ризикнула) хай полежить
Дякую, що підтримали!
Мой фаворит) Рада, что целый)
А внизу что, глазурь?
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Дякую, що підтримали!
третя прям підморгує))))
Шкідлива молекула• 06 апреля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
На манитобе делали?
Любительница• 06 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Ось вони казитись почнуть і казатимуть, що наші нєканонічєскіє у формі фалоса, а їхні кулічікі у формі гриба. Якого вони курять, або улюбленого, ядерного
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
їхні кулічікі у формі купки гімна, що москаль з перепою наложив під берізкою
Любительница• 06 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Це інтелігенція ж, на яку скоро доносів настрочить пролетаріат, який портки зняти не встигає чи не хоче. Автор, сорі, що псуємо апетит)
Стигла полуниця
• 06 апреля 2023
Ні, звичайна хлібна, 14 відсотків, але мені здається там є малт( солод) у складі. Якщо потрібно, пошукаю склад борошна
Анонім Секретар• 06 апреля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А почему уже паски пекут?
Один з варіантів, думаю, що багато зараз перебувають в католицьких країнах, де свято на тиждень раніше
Стигла полуниця
• 06 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
Таке апетит не зіпсує
Стигла полуниця
• 06 апреля 2023
Я не святкую Великдень, я просто печу паски раз в рік, десь навколо свята. Цього року це трапилося зараз і ще раз пектиму через тиждень після нашої, української, Пасхи
Стигла полуниця
• 06 апреля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Кто из них Эрик?)
#2 Звісно
Саме його кололи паличкою, щоб перевірити готовність. Він виглядає найбільш епічно з цим отвором на шапці
МояХатаЗкраю• 06 апреля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
#2 Звісно
🤭думаю, все равно очень вкусно будет
Одні думки• 06 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
Взагалі-то, паска (з білою глазур’ю невипадково😉) і яйця - і є символом того самого… родючості)
постою_послушаю• 06 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
Ні, я не те мала на увазі. Ви коментували допис іншої дописувачки, не автора
Стигла полуниця
• 06 апреля 2023
Ответ дляОдні думки
Раз зайшла мова
Я нещодавно читала,можливо навіть тут, що паски колись прикрашалися тістом, глазур - це новояв.
Цікаво чи це так.
Чи бачив хтось, щоб весільні короваї (а це ж теж обрядовий хліб, щей практично та ж рецептура) поливали глазур´ю?
Цікаво чи це так.
Пожмаковна• 06 апреля 2023
Ответ дляНа циголках
Нет, был тока один и мелкий )))