Где покупаете и цена?
Ответ дляDarkBlueSea
Гречаный из Сильпо. Цена 70 с чем-то грн/кг
Это багет тот что?
DarkBlueSea• 06 апреля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Это багет тот что?
У нас пекут огромные круглые караваи по 2 кг, я беру четвертушку на полкило
_Galochka_• 06 апреля 2023
Прибалтійський темний.
Рік не їла чорний хліб (не було у продажу такого), тепер доганяюсь
Tasya-Natusya• 06 апреля 2023
Я когда-то любила хлеб Гроно,жаль что его сняли с производства. Сейчас присела на висівковий багет из Ашана за 9 гривен, когда бываю там то беру. И пампушки из Новуса.
Tasya-Natusya• 07 апреля 2023
Ответ дляok1904
Це той що цільнозерновий, горіхи, насіння? Класний
Родзинки. І тісто більше солодове, чимось схожий на Прибалтійський. Той що Ви називаєте також смачний, тільки назву я не пам´ятаю. Ще у Києвхлібі випускали Зерновий бездріжжевий хліб, він псувався правда швидко.