Домашка• Изменено 06 апреля 2023

Україньська мова

Многие ваши знаеомые\родные перешли на укр мову в быту и жизни ?

И ещё интересно, те кто перешли на укр мову в момент интимной близости тоже на ней говорите какие то слова ?
Чекаю завтра• 06 апреля 2023
Ответ дляДело было давно
Я перейшла повністю на українську мову. Раніше автоматом переключалась з української на російську.
Зараз спілкуюсь виключно українською з майстрами манікюру, перукарем, косметологом, продавцями. І вони мені також відповідають українською.
Є дві подружки, з якими лише російською раніше, зараз українською. І вони зі мною вже також українською.
На роботі українською та англійською.
Варто лише почати.
Якби я до людей рашистською говорила, то і вони мені б також так відповідали.
А так всі разом виробляємо навички спілкування рідною мовою.
Последняя фраза вам не кажется абсурдною?

Вообще не факт• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
А Шевченко в Питере учился! И выкупили его на свободу там же! Как думаете, на каком языке он в Питере говорил?
Їдьте в Пітер і гаварітє, вам ніхто не заважає. Хотілося б мені глянути, як ви там українською забалакаєте
Н@Диете• 06 апреля 2023
Ответ дляКоржик
Люди захищають своє право в побуті говорити російською. Почитайте відповіді. 1-2 тут прямо борються за російську, але схоже, що то сарказм у них, бунт проти того, що їх заставляють це робити.
Перехід сам пройде, поступово і безболісно. Але не швидко.
Так в тому і справа, що мова не тільки про побут. А про всі сфери життя.
Говорити виключно російською кругом і з усіма. ’Пусть понимают’.
Для тих, у кого переходити з мови на мову не проблема, таких принципів зазвичай немає. І в мене їх колись не було. Поки не почала дуже часто стикатися з таким відношенням.
Не пройде безболісно цей перехід, на жаль.
Мамина квіточка• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Во Франции вообще были? Так давно арабский и китайский звучат на улицах чаще французскго
Ви плутаєте мову спілкування і державну, вузи, школи, адмінустанови все на державній і ні у кого не виникає питання в якій країні вони знаходяться. Мова - це національна ідентичність.
Чупа-чупс• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
родная мова у каждого своя.
Чекаю завтра• 06 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
’Место встречи изменить нельзя’ смотрели? Пересмотрите - прозреете!
Файна пані• 06 апреля 2023
Ответ дляМамина квіточка
Німеччина і Франція теж великі різнонаціональні країни, але ні у кого не виникає питання яка державна мова, або мова навчання. Живете в Україні - вчить українську, дома хоч арабською
А Швейцария маленькая страна и там 4 государственных языка! Немецкий, французский, итальянский, романшский-учтены интересы всех народов страны. Почему бы нам так не сделать, мы же в Европу идём

Чупа-чупс• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Пацюк!
Это пойнятые, это подставные. )))
БоВжеВільна• 06 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Любите расєю?
Я - нет. А вот по вас видно, что вы обожаете.
Вообще не факт• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Ви зараз поїдьте, коли там за чистий аркуш в каталашку заберають.
Вишнёвая Леди• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Ага,сама фраза ’вырабатываем навыки общения на родном языке’ уже звучит абсурдно. Люди видимо не понимают, что родной язык это тот,на котором не надо ’вырабатывать навыки’,ты на нём говоришь,думаешь не произвольно.
Вообще не факт• 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Портнікова подивіться, щодо Швейцарії, там все далеко не просто. З одного кантону в інший ви просто так не переїдете, і на роботу вас не візьмуть
КохайтесьЧорнобровi• 06 апреля 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Рівень дитячого садочка🙈
Чекаю завтра• 06 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Рівень дитячого садочка🙈
Нет. Все, кто старательно разгоняет мовный срач - работают на русню!
Чекаю завтра• 06 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
Вам виднее, что там делается
Мамина квіточка• 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Так склалося історично, що у них немає окремої своєї мови бо країна дуже маленька. Так всі швейцарці знають декілька мов, але з поваги один до одного у німецькому кантоні, франкомовні швейцарці переходять на німецьку і навпаки. І в Швейцарії законом захищений права саме швейцарців, ніяка друга нація їм права не покачає. Там національна ідея понад усе. І у школі вони вивчають мінімум три мови.
КохайтесьЧорнобровi• 06 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
Для чого ім це? У них всі відповіді є готові. Кацапську методичку відкрили і почалося….
БоВжеВільна• 06 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Рівень дитячого садочка🙈
Удалено администрацией...
Вообще не факт• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Вам виднее, что там делается
Ви новини зовсім не читаєте?

КохайтесьЧорнобровi• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Так не розганяйте.
Чекаю завтра• 06 апреля 2023
Ответ дляМамина квіточка
А в Ливане, например, хоть государственный язык 1 - арабский, его даже в школах не изучают! Изучают только английский и французский!
Чекаю завтра• 06 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
Ви новини зовсім не читаєте?
Про росию? Нет!
Дело было давно• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Ні, не здається.
Навичка— це доведене до автоматизму вміння. Це якщо говорити про методику вивчення іноземної мови. Бо для деяких українців в Україні уккраїнська мова є іноземною, так як вони все життя спілкувалися російською.
Простими словами— чим частіше вживаєте мову в спілкуванні, тим легше нею говорити.
Це стосується будь якої мови: англійською, української…

Може Вам щелепу зведе, якщо Ви будете спілкуватися українською замість мови окупанта?

Чи Ви хотіли придиратися до слова «рідної»? Бо для мене українська є рідною.
Потринділиця• 06 апреля 2023
Так, перейшла. Після втрати найдорожчої людини, яку вбили орки. Не можу я більше вимовити і слово цієї мовою. Протест внутрішній.
Файна пані• 06 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
Где я писала, что всё просто? Но языки утверждены на уровне Конституции. К стати, Портников учился в московском университете, его мнение вам не претит?
Дело было давно• 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Бо російська — мова окупанта, який прийшов убивати наших людей. Немає бажання хоч спробувати переналаштуватися і відмовитися від рашистського?
Файна пані• 06 апреля 2023
Ответ дляДело было давно
Методички с утра перечитались?
Вообще не факт• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Про росию? Нет!
Ворога потрібно знати. Якби від них не залежала наша доля, то і я б чхати хотіла.
КохайтесьЧорнобровi• 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Вибачте ,пані,що нам потрібно зробити?
Вообще не факт• 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Ні, дуже розумний журналіст.