Оно само купилось• 06 апреля 2023

Люди купившие квартиры в новострое, зачем вам метро?

Вот не верится мне что человек покупает квартиру за 100 000$ Возле метро чтобы на нем ездить гулять или на работу) обычно люди которые на метро ездят на работу зарабатывают вовсе не в долларах, чтобы такую сумму скопить, так к чему это преимущество «недалеко от метро?»
Я-ваш шанс• 06 апреля 2023
Никогда метро не было в приоритете, но Я на нем и не езжу. Дети были раза два😂 хотя это бонус в бомбоубежище , как показала жизнь😒
автор Оно само купилось • 06 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Моя квартира стоит 300 000 , есть 2 машины, а я езжу на метро , так быстрей , нет пробок, да и гораздо дешевле, учитывая цены на бензин. То что люди имеют деньги, не значит что они их тратят бездумно
Ага, где ты 300 к взяла? Месяц десятку долларов зарабатываешь?
МинерАлочка• 06 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Хм, такси) на квадратный метр нашлось 2 тысячи долларов и больше, а на такси сто 100 грн не найдётся?
Я,например,очень не люблю ездить на киевских такси. Гоняют,как ненормальные,некоторые под наркотиками/алкоголем .
Патріотка з дивану• 06 апреля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Какое у вас авто?
Акура рдх, квартира возле метро трешка. Машина только у меня. Муж на метро. Ребенок тоже.
Дую на вітер• 06 апреля 2023
не водят машину, не любят
Марія В• 06 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Фантазируйте дальше. Так и людей на россии больше. Сдаться надо? А флот чем мешал? Тоже больше на россии?
Ви мислите,як і більшість стереотипно ,а це не цікаво
Зліпок ступні• 06 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
Я працюю в центрі, машиною користуюся рідко. По-перше, через корки треба виїжджати в певний час, бо інакше застрягнути можна. По-друге, в центрі (вул Ярославів Вал) треба постаратися знайти парковку. Інколи під роботою все зайнято, а уздовж вулиці вже півроку стоять евакуатори і тільки й чекають на нову припарковану машинку:). Машин в родині дві, але мені зручніше метро чи таксі, якщо йдеться про роботу. Ну і в мене донька-тінейджер, пересувається містом самостійно, в т.ч. в школу щодня. Тому метро нам дуже допомогає. І на сьогодні це також сховище. Тому уявити, що жила б десь далеко від метро не можу. Зараз ми живемо у 7-10 хвилинах від двох станцій метро і це дуже спрощує життя
корки - нема такого слова
це калька з російської
українською правильно - затори
Зліпок ступні• 06 апреля 2023
Ответ дляКраля-Галя
СБ это кто?
Соф борщ?
я подумала СантаБарбара)
Марія В• 06 апреля 2023
Ответ дляСоседушка
А чому ви трохи вище згадали Позняки? Ви їх теж вважаєте не містом? Це Київ, з дуже розвинутою інфраструктурою. Є все, крім ВНЗ та чогось грандіозного, яке відвідуєш не так часто (театри, концертні зали). Тут можна жити, майже не виїжджаючи. Проводити час з друзями (є торгові центри, ресторани, кафе, бари). Це з Дорогожичів як раз потрібно їхати кудись, щоб провести час з друзями.
І до того ж на ПОХє є метро. При цьому багато новобудов за помірними цінами.
Я, наприклад, взагалі не розглядала для покупки житло, побудоване раніше 1990р. І купили в новобудові з відмінною планіровкою, про яку яка мріяла, і біля метро. І, думаю, що за хорошу ціну. В хрущовках таких планувань немає.
І квартира в новобудові не буде знецінюватись в найблищі пару десятків років, на відміну від ’хрущів’.
Так що багато доводів за новобудову подалі від центру замість старого фонду.
Я б не гнала на вашому місці на дорогожичі

Позняки хто зна де,не всі підходить такий район для життя скільки б там ТЦ не було,хоть сто
175см55кг19лет (она)• 06 апреля 2023
Автор, що за тупий вкид? Ви хоч на машині їздили? Я працюю біля Софії, там тупо нема де паркуватись і евакуатори постійно їздять. Я маю на машині їздити, бо ви собі так придумали? А донька в 13 років має мати особистого водія, щоб зі школи повертатись?
olena_shch• 06 апреля 2023
З яких пір квартира в столиці біля метро ща 100 тис значиться як дорога). Автор, ви якось визначтесь, бо наче з луни. Це і є житло бідних. У багатих трошки інший формат життя і вартість нерухомості.
Болтушка Му• 06 апреля 2023
Коли шукали квартиру, метро поруч було одним із головних критеріїв. Мені було важливо, щоб помічниці по дому та няні було зручно добиратись до нас. І дитина коли підросте і захоче гуляти самостійно із друзями, теж не потрібно буде використовувати маршрутки та автобуси. Спустилась до метро і доїхала швидко куди потрібно.
Чесно брешу• 06 апреля 2023
Чтобы иметь доступ к общественному транспорту и в целом на одном виде добраться в любую значимую точку города. Машина сегодня есть, а завтра нет. И пробки - тоже не очень приятное дело.
Марія В• 06 апреля 2023
Ответ дляolena_shch
Житло для бідних за штуку тисяч баксів , серйозно?)
А що говорити тоді про тих хто вприниці свого житла немає, бомжі?
olena_shch• 06 апреля 2023
Ответ дляМарія В
То їх питання. У кожного своє життя, досягнення і проблеми. Ціна така, які до мене питання. І буде вища, ціна не тільки повернеться до довоєнної , а й підніметься. Є всі для,цього умови після перемоги, звичайно. Я думала в війну ціни обваляться, сама чекала...не дочекалась, розчарування теж є(
Царівна Жабка• 06 апреля 2023
Ответ дляРешка7777
Мені подобається шлях Німечини та колишнього соц.лагеря. Там навели лад до сучасних стандарті. Берлінські хрущики , брєжнєвкі дуже гарно виглядають с новими балконами , комунікаціями та плануванням.
Печерск з хрущика заважає, а Воскрєсєнка ні
💯
Ми 4 місяці прожили в Гамбурзі мені їхні ´хрущики´ теж дуже припали до душі. Зелено, тихо, комфортно. В Гамбурзі взагалі немає висоток. Лише готель Редіссон і телевежа. Архітектурний кістяк утворюють старовинні готичні собори, а решта забудови має 4-6 поверхів. Реконструкція проводилася коштом міста і частково жильців, але вони зберегли малу поверховість і комфорт містян. Дійсно, в них неймовірно комфортне зелене і затишне місто.
Белая и пушистая• 06 апреля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Мой бывший свекр- бывший министр и действующий советник Кучмы, на работу ездит на метро.
Ему надо взять мастер-класс у нынешних клоунят,как пилить бюджет.Да поздно.
Напланетянка• 06 апреля 2023
Дякую, автор, ніколи не вважала себе багатою. Але виявляється я мажор який має їздити лише на авто) , а я на метро ))) не порядок)
ДеБюсси• 06 апреля 2023
бывает на метро проще выехать из этих ’человейников’ на Позняках-ХМ
Так что незаметный лук и в подземку
очки_ннадо• 06 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Покупала дешевле, когда был спад , сейчас уже дороже квартира , и да тогда имела 12К в месяц . Сейчас поменьше .
пАлАвинкА• 06 апреля 2023
автор, что за люмпенские представления
ЖаннаНеАгузарова• 06 апреля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В Киеве даже на разных линиях метро совершенно разный контингент)
Зелёная ветка и красная это разные миры
Ахах, а можно поподробнее про контингент?
Что только люди не придумают
Джонсонюк• 06 апреля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Зелёная ветка и красная это разные миры
А якщо я двома користуюся, що робити тепер? 🤣🤣
ОхиИВздохи• 06 апреля 2023
Ответ дляПузата Хата
Могу рассказать свои наблюдения, на примере меня и моей подруги.

Я из своего хруща выхожу к метро за 5 мин, после работы легко еду в центр чтоб встретиться с кем нибудь. Водителем я пока не стала, еще учусь в автошколе. Мужу до работы 10 минут. В принципе любое мероприятие легко организовать, потому что поездка в центр 20-30 минут занимает.

Подруга живущая в СБ выезжать никуда не хочет, потому что добираться тяжело и сложно, лень куда-то ехать. Такси космических денег стоит. Машина на семью одна, ее чаще водит муж. И человек просто похоронился в своей СБ. Все гульки надо закончить до последней маршрутки.
Кстати да, транспорт самый минимально комфортный - маршрутка. За город метро/трамваи/троллейбусы не ездят.

Нельзя сравнивать хрущи и новостройки, вы правы, но сравнивать нельзя в одном и том же месте. А вот сравнить жилье за городом и в городе новое/старое можно.

К тому же меня задолбало это снобство, новостройка это не значит дорого. До войны наш хрущ стоил дороже двушки в СБ. А все продолжаются одни и те же аргументы про оплеванные парадные и плохих соседей. Это стереотип.
Фигня какая-то.
Я живу в СБ. Прямые маршрутки до метро Академ, Житомирской идут от каждого жк практически, сел-20 минут - ты в столице, в метро нырнул и куда надо без проблем попал. Моя маршрутка ездит сейчас до 10 вечера, от жк до метро. Такси не стоит никаких сумасшедших денег- в среднем 200 грн уклон в центр, до осокорков собачьими тропами ну 300.
То вашей подруге так нужны ваши гульки. Никаких проблем ездить из СБ нет.
Чупокабра• 06 апреля 2023
Я Вас здивую, у мене 2 квартири, одна за 150 000 інша за 100 000. І немає машини. Вона мені не потрібна. Живу 5 хв від метро, робота 5 хв від метро. У разі потреби користуюсь таксі
Чупокабра• 06 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
А вот я сейчас говорю про элитный класс, где двушка стоит сто тысяч и больше
Элітний клас двушки- цеине 100 000.
Дама_с_караваем• 06 апреля 2023
Автор, вы странная ,у людей есть дети, которые ездят на метро. Или вы считате что у каждого по водителю? Плбс у метро сосредоточена вся инфраструктура.
Дама_с_караваем• 06 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Ну небольшая, да, со средней зп в Киеве 20 тысяч копить годик , норм
Кто вам сказал что средняя это 20. ?
Дама_с_караваем• 06 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
элитный класс 100т? Ору.
Ответ дляДама_с_караваем
элитный класс 100т? Ору.
Да. А что? Там метража такая маленькая за эти деньги. Ну нах