Ms. Android• 06 апреля 2023
А як по аналізу крови можна зрозуміти що людина пила
мало рідини? кий показник? Сдавали загальний і біохімію.
Саме цікаве що рідини якраз було випито багато.
Ms. Android
• 06 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Пила що? Якщо воду, то ніяк
лікар сказала, все ок по аналізах, але мабуть випила мало води. Але води було випито нормально перед аналізом (бо треба було УЗІ робити по гінекології). Я причепилася до цього, бо підозрюю певні проблеми з кров’ю.
МатьЧасть• 06 апреля 2023
Ответ дляMs. Android
Не, врач просто пошутил
Ms. Android
• 06 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Не, врач просто пошутил
Тю.
Ну добре якщо так.
Физрукая• 06 апреля 2023
Гематокрит (HCT) - показник, що визначає обсяг еритроцитів в загальному обсязі крові. Збільшений гематокрит говорить про підвищення вмісту еритроцитів (еритроцитозі), що буває при зневодненні.
Все інше - вигадки - ой у вас тромбоцити високі , мало воли п´єте або ще якась туфта не має відношення до кількості випитої води .
Ms. Android
• 06 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
дуже дуже вдячна!
Дайте подуться• 06 апреля 2023
я пью много воды, но мне постояно гинекологи говорят что пью мало воды
Ms. Android
• 06 апреля 2023
Ответ дляДайте подуться
Навіть не знаю. А ще мені кажуть що бліда і гемоглобін низький. По факту гемоглобін норм.