Голена блондинка• 06 апреля 2023
Хто отримує наложки з Укрпошти на карту?
Вам всі наложки поступають на карту? Який банк? Я прив´язала карту Монобанку, але наложки через одну приходять - то на карту, то готівкою у відділення. Укрпошта щось розказує, що банк не приймає платежі - але ж частина приходить нормально, то діло не в банкові...
годовасик• 06 апреля 2023
Я раз спробувала, в накладній було вказано що отримання на картку, а довелось йти на відділення. В довідці укрпошти сказали спочатку що не бачать в своїй базі щоб я вказувала отримання на карту, коли зробила фото ттн, то написали що мабуть були невдалі спроби зарахування коштів.
Я натуралка• 06 апреля 2023
Даже не видела там возможности чтоб приходило на карту ,ну кроме олх доставки .
Голена блондинка
• 06 апреля 2023
Ответ длягодовасик
от і мені щось подібне відповідають... А щоразу стояти з пенсіонерами в касу не дуже хочеться. Відправок декілька на тиждень
Голена блондинка
• 06 апреля 2023
Ответ дляЯ натуралка
кабінет зареєструвати на сайті. і там можна вибрати