В танке• 25 ноября в 10:37
Вчитель Львів. Робота вчителя
Доброго дня. Порадниця підкажіть де шукати роботу вчителю. ? Цікавить Львів вчитель інформатики може хтось шукає? Бо на сайті типу ворк немає таких оголошень
В танке
• 25 ноября в 10:41
Ответ дляГомосноб
Йти в управління освіти
Це саме в міське? Якщо цікавить місто?
АфродитаПетровна• 25 ноября в 10:43
Ответ дляВ танке
Це саме в міське? Якщо цікавить місто?
По районним походіть. Але зараз середина року. Може де й візьмуть, але всі ставки вже розподілені.
західний_діалект• 25 ноября в 10:43
Ответ дляВ танке
Це саме в міське? Якщо цікавить місто?
Ну , можете в киевское сходить . Или в харьковское .
Рассказница• 25 ноября в 10:45
Ось тут офіційні вакансії станом на вересень. Були вакансії вчителів інформатики, варто подзвонити по школах в яких були ці вакансії у вересні і спитати чи їх закрили
Скачайте там ексель-файл
В танке
• 25 ноября в 10:58
Ответ дляРассказница
Скачайте там ексель-файл
Дякую дуже
В танке
• 25 ноября в 10:58
Ответ дляАфродитаПетровна
Можливо хтось звільнився.
МатьЧасть• 25 ноября в 11:04
Ответ дляВ танке
Можливо хтось звільнився.
У нас взяли вчителя у жовтні.
До жовтня навантаження розкидали по іншим і ще й заміни були.
Вчителі були раді позбутися зайвих годин.
В танке
• 25 ноября в 11:40
Ответ дляSvitlo_
Найдієвіше - ходити з школи в школу і питати.
Але місце вчителя інформатики сьогодні знайти тяжко. Це найперша вакансія на яку приходять ради броні.
Так хіба звичайний програміст без педагогічної освіти зможе прийти і працювати вчителем?
Мама Чели• 25 ноября в 13:37
Краще за все ідіть в управління освіти або школу, в якій хочете працювати і до секретаря. Не завжди школи наявні вакансії відкривають публічно. В нас так було.