Злива інформації• 06 апреля 2023

Підкажіть по звільненню з роботи

Маю ситуацію
Написала заяву на звільнення , на наступний день пішла на лікарняний.
Буду на лікарняному майже 2 тижні.
Чи повинна я буду відпрацювати після лікарняного ці 2 тижні, чи вони враховуються у дні, коли я була на лікарняному?
В курсі діла• 06 апреля 2023
Повинні
gizma2019• 06 апреля 2023
Нет, в заявлении у вас указана дата увольнения
Женщинас• 06 апреля 2023
Останнім днем лікарняного можете звільнитися, так як у вас на те є вагома причина
Говорю-балакаю• 06 апреля 2023
Наказ підписано?
Незламна• 06 апреля 2023
Ні
Незламна• 06 апреля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Наказ підписано?
наказ видається за 1-2 дні до дати звільнення, раніше його робити немає сенсу
Говорю-балакаю• 06 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Наказ видається на підставі заяви і може бути виданий відразу
Незламна• 06 апреля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
може бути, але видається ближче до звільнення.
Слава Українi• 06 апреля 2023
Ні. Це не ’відпрацювання’, а ’попередження про звільнення’.
автор Злива інформації • 06 апреля 2023
Не можу знайти офіційного документа з цього приводу, може хтось кинути посилання ?
Дякую
Слава Українi• 06 апреля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
так працівник ще й передумати може, якщо це звільнення за власним бажанням.
Незламна• 06 апреля 2023
Стаття 38 КЗпПУкраїни, звільнення за власним бажанням
Відповідно до ч. 1 ст. 38 Кодексу законів про працю (КЗпП) України, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні.
написано:ПОПЕРЕДИТИ, а не відпрацювати.
Але деякі працівники цим і користуються, пішов на лікарняний і трава не рости, а потім звільнився. Так також не дуже честно, але так можна)
автор Злива інформації • 06 апреля 2023
Ответ дляНезламна
написано:ПОПЕРЕДИТИ, а не відпрацювати.
Так я по справжньому була на лікарняному(
І заява за згодою сторін
Я таке знаю• 07 апреля 2023
Отрабатывать не надо ничего
Дата в заявлении указана
Я кадровик
автор Злива інформації • 07 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Отрабатывать не надо ничего
Дата в заявлении указана
Я кадровик
Дякую