Эскиз бесконечности• 24 ноября 2025
Робота в Ощадбанку
Запропонували роботу в Ощадбанку. Точніше, пішла по оголошенню на співбесіду і я їм підійшла, але я в роздумах. Подала резюме на емоціях. Пропонують вакансію менеджера з обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу. Відділення велике, керівник прогресивний, плани виконують. Скажіть все-таки як там, хто працює? Цікаво почути думку сторонніх людей.
Чеширская кошечка• 24 ноября 2025
Який зараз пропонують рівень зп? Я була на співбесіді в 21 році, відмовилась від їх пропозиції, через мізерну зп
Эскиз бесконечности
• 24 ноября 2025
колись дуже давно працювала старшим касиром, спеціалістом з обслуговування приватних клієнтів..
Эскиз бесконечности
• 24 ноября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
17 тис., але є премії.. Ну, так було сказано, а як насправді..
Чеширская кошечка• 24 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Зрозуміла, дякую
Не будь КакСвета• 24 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
премію ще заробити треба, а із цим зараз дуже важко. якщо вас 17 влаштовує-то пробуйте, якщо раптом отримаєте премію, то буде приємний бонус, але сильно на нього не розраховуйте.
Эскиз бесконечности
• 24 ноября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви працюєте там?
Не будь КакСвета• 24 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви працюєте там?
ні, але знаю що із всіх банків зараз або самі біжать через мізерні зарплати або разгоняють бо нема що робити.
Коленная ложечка• 24 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Такі зарплати і є зараз.
Якшо колектив нормальний буде то можна працювати.
Вам видніше звісно що краше для вас. У цілому робота в банках нескладна як на мене
Манка Я• 24 ноября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Да не бегут из банков, перебегают из банка в банк. Как народ посваливает, пересматривают зарплаты и туда набегают новые люди, и так по кругу. У нас сейчас как раз исход менеджеров, но мы знаем, куда они уходят.
Эскиз бесконечности
• 24 ноября 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Такі зарплати і є зараз.
А 17 тис це чистими? Сказали що біля 30 з преміями буде, я не перепитала чи це вже на руки... але думаю все-таки відмовитись, бо причина там трохи інша..
Коленная ложечка• 24 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Чистими
ОдинРазНадетое• 24 ноября 2025
ви багато знаєте малих і середніх фопів з рахунками в ощад? у більшості, здається універсал, приват, райф.
на моїй колишній роботі бухгалтера в бік ощаду навіть не дивились. а фопів у нас було овер дофіга.
совдепія в ньому як була, так і залишилась. чисто бабця-банк.
так вийшло, що раз стикнулася з ними, то зробила висновки, що на дрібних клієнтів вони взагалі не орієнтовані, їм мережу заводів подавай. відповідно, якщо у банку немає нормального сервісу і нормальних пропозицій дрібному і середньому бізнесу, то шо ви будете їм втюхувати? виписки по 50 грн?
і зараз стикаюсь з цим банком по роботі - найгірший. якщо запит по ощаду, значить мені буде потім мозговинос - чого за час поки йшла відповідь (а відповідають вони мінімум 2 місяці) сума зменшилась на 200 грн. і це я погана, що кончений банк довге шле відповідь.
ооо, а ще як я знімала 20К у них в банкоматі - гроші списало, а видать не видало, завис. скіко я собі нервів витріпала. більше ніколи і ні за що, тільки не в цей банк.
Щедрик ведрик• 24 ноября 2025
Родичка працює. Це капець. Їх там постійно змушують страховки продавати, брати клієнти не хочуть, так вони вимушені на родичів за свої гроші якісь мізерні оформлювати, щоб було.
Манка Я• 24 ноября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Клиенты МСБ - это не только ФОПы, это и юридические лица с оборотом до 50 млн евро, Ощад активно кредитует по госпрограммам, больше, чем другие банки. Так что может с позиции менеджера МСБ все не так и плохо там.
ОдинРазНадетое• 24 ноября 2025
Ответ дляМанка Я
я і пишу: ’вони не зацікавлені в дрібноті’
Манка Я• 24 ноября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
В мелких клиентах никто не заинтересован, потому что процессы более-менее одинаковые, а выхлопа меньше. Но еще раз повторюсь, малый и средний бизнес - это не ФОПы. У многих банков ФОПы относятся вообще к рознице, не помню как у Ощада, я давно там работала.
Пиу!Пиу!• 24 ноября 2025
Маю знайомих у двоих звичайних відділеннях. І двох у головному офісі
Це як небо і земля.У відділення я б пішла якщо мені байдуже зарплата в 20-25 тисяч.
ЭтаваНиМожетБыть• 24 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мені пропонували йти на співбесіду менеджер по роботі з віп клієнтами в головний офіс , озву чили зп 35000 + 20% та 50%премія і надбавка від окладу, була здивована від озвученого
В 17 році звали на співбесіду по роботі з фіз особами то пропонували 3500 зп коли в мене було 7500
Эскиз бесконечности
• 24 ноября 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ви ходили?
ЭтаваНиМожетБыть• 25 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви ходили?
Ні. Працюю в іншому банку не напрягаюсь. Все влаштовує. По зп разом з бонусами виходи десь 30-33 тис.
Я розумію що там потрібно план робити, а це преміум сегмент. Не все так легко
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 ноября 2025
Ответ дляМанка Я
А куда? Может, мне тоже туда надо )
Манка Я• 25 ноября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А куда? Может, мне тоже туда надо )
Думаю, там уже заполнили все нужные вакансии, ушла команда, будет надо, еще своих потянут.
Мальовнича даль• 27 ноября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
На ворк.юа зовсім не мізерні зп вказують. Ось наприклад така ж посада в Ощаді, як автор вказує вісить 34 тис
Свезло так свезло• 29 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Це Київ?