ТрамвайGirl• 06 апреля 2023

Це він мене ні в що не ставить?

Коли ображає,а ти хочеш піти,він не тримає а каже,це твій вибір,хочеш мене кинути,то добре.Але продовжує бути зі мною і не кидає мене сам
Навіщо держе мене тоді.
Тролю як можу• 06 апреля 2023
С чего вы решили, что он вас держит?
Нетутешня• 06 апреля 2023
А зачем вам, чтобы держали. Если хорошо, оставайтесь и работайте над отношениями. Если плохо, делайте выводы и ищите лучший вариант
So_so• 06 апреля 2023
Вы такая интересная), а кто ему давать будет?
So_so• 06 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
Автор считает, что если не бросает, то любит, где-то ооочень глубоко.
автор ТрамвайGirl • 06 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
С чего вы решили, что он вас держит?
Так не кидає
So_so• 06 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Так не кидає
Где-то даже жаль, что я не мужчина. Я бы Вас держала пачками.
Тролю як можу• 06 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Так не кидає
Так это ж вы хотите от него уйти, а не он от вас.
Допоможіть знайти• 06 апреля 2023
Это для того, чтобы потом сказать Вам, что это Вы виноваты в разрыве отношений, это Вы приняли решение уйти. Типичный манипулятор
Вероятненько• 06 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Так не кидає
Так і не держе)
Вероятненько• 06 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Вона його лякає уходами, а він маніпулятор?
Снежнакомка• 06 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Так не кидає
Знаєте, найбільше що мене бісило в стосунках, це коли маніпулюють ’уходом’. Тільки я, на відміну від вашого чоловіка, коли подібне чула, то відправляла на.... То можу сказати, що це він вас ще кохає раз так каже, бо міг би і справді послати.
Допоможіть знайти• 06 апреля 2023
Ответ дляВероятненько
Мабуть провокує і штовхає до приймання рішення
Вероятненько• 06 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Мабуть? І вже діагноз? З чого Ви взяти, що він те робить?
автор ТрамвайGirl • 06 апреля 2023
Я не лякаю,таким чином Я хочу звернути на свете увагу,показать,що мені боляче,коли він поводиться зі мною як під настрій.Є настрій добре,немає ,тебе немає у моєму житті.Я йому сказала,якщо я не та,яка потрібна,то я можу звільнити місце,але я також жива і хочу,щоб мене поважали і цінували.
автор ТрамвайGirl • 06 апреля 2023
Ответ дляВероятненько
То добрий до мене,то злий.
Перестав проводити вечори зі мною,тільки 10 хвилин перед сном
Вихідні теж дуже рідко тепер.
Не каже приємні речі.
На запитання,чому не читаєш моє смс,я не сиджу у телеграмі ,я гуляв.
Хамить часто,може сказати,все гуляй.
Я втомився,в той час вечорами його нема,відповідає в 23-00 перед сном,10 хвилин.Коли щось питає,не цікаво що явідповім,читає через годин 5.
Вероятненько• 06 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
То добрий до мене,то злий.
Вихідні теж дуже рідко тепер.
Не каже приємні речі.
Хамить часто,може сказати,все гуляй.
Ой мамочки, та ви ще й разом не живете. А куди іти зібрались?
автор ТрамвайGirl • 06 апреля 2023
Ответ дляВероятненько
Не живемо разом
Види від нього,не заважати бути щасливим,якщо я не потрібна.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
То добрий до мене,то злий.
Вихідні теж дуже рідко тепер.
Не каже приємні речі.
Хамить часто,може сказати,все гуляй.
Жах... просто гівно з його боку.
Агов, завершуйте цю маячню.
він нехтує Вами, принижує та не поважає, Ви настільки йому байдужі, що здається Вас зливают відторгненням.
Беріть себе в руки і перша ставте крапку, так буде легше, бо він вже поставив, але ще відкрито не сказав.
автор ТрамвайGirl • 06 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Жах... просто гівно з його боку.
Агов, завершуйте цю маячню.
То тому я в намагалася звернути увагу на себе.Нащо він так зі мною.Нещодавно за дрібницю,сказав,я тебе зараз пошлю нах...
Амелі на мілені• 06 апреля 2023
Автор, поставте питання інакше: не ’ піду від нього, щоб не заважати йому бути счасливим’, а ’піду від нього, щоб бути щасливою’ . Зробіть це для себе, прийміть той факт що ви не потрібні, вами нехтують, та йдіть далі. Все. Ви втрачаєте свій час та емоційне здоров´я.
Конфиденциальность• 06 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ну не виходить звернути увагу, йдіть вже.Аін і не помітить. Ви щодня ці теми клераєте, немає стосунків у вас з ним
Вірші на замовлення• 06 апреля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
То добрий до мене,то злий.
Вихідні теж дуже рідко тепер.
Не каже приємні речі.
Хамить часто,може сказати,все гуляй.
Питання не до нього, а до вас - чому ви за нього тримаєтесь? Очевидно, що він вас не любить і не цінує.