неДодекаэдр• 06 апреля 2023
Знову розлучення?(((
Є дитина від першого шлюбу. Зараз одружена другий раз. У шлюбі майже два роки. Але це повний капець((( з однієї сторони він говорить, що любить нас, допомагає мені в усьому, що попрошу, гарно заробляє і дуже хазяйновитий. Але дуже агресивний і часто злий, скандаліст. Часто коли щось йому не подобається, то поки не доведе до сліз і істерики, то його не попускає… може по декілька днів діставати на одну й ту ж тему… часто накручує себе на пустому місці, ображається на все. При скандалі може штовхнути, видерти телефон, обізвати як тільки можна (потім вибачається звичайно), дитину теж штовхав. Була проведена розмова неоднократно і скандал через це. Виганяла з дому його. Клявся, що більше не буде. Також проблема зі спиртним. Коли випиває, то швидко п’яніє і веде себе неадекватно (не дає спати пів ночі, починає докопуватись). Я вже втомилася від цього всього. Після останньої такої ночі, вигнала з речами і сказала, що хочу розлучення. Але він проситься додому, сказав, що сходив до лікаря і закодувався і просить разом піти до сімейного психолога. Я не знаю, що робити((( І з ним погано і без чоловіка не хочеться залишитись… І позор такий на роботі з цим розлученням… Це знову стрес, депресія…Просто жах(((
Бабка-ежика• 06 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор у мене схожа ситуація... Теж погане відношення до моє дитини (що найбільше ображає), і теж спиртне, яке погіршує його стан. Але він мене не колупає настільки, як Ваш. Навпаки, коли мене розізлить, я вихожу із себе і виношу йому мозок. Мій теж хазяйновитий, без нього ми не впораємся, але заробляє мізер. Якусь мінімалку, здається 7 тис., він їх мені не віддає. Іноді щось по дрібницям купує. Переважно за мій рахунок живемо. Ще й квіти дарує лише раз чи два на рік. От якраз зараз знову полаялися. Скоріше би спати лягав.
Так а нашо він вам треба -ДИТИНУ ОБРАЖАЄ, грошей не дає, за ваш рахунок живе. Раді чого це все?????
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляДеловитая
Вы замуж за алкоголика выходили ?
Звичайно ні(( могли випити разом бокал-два вина в ресторані. Бувало звучала фраза в наступні дні: типу я б випив чогось. Але я до спиртного ставлюсь не дуже. Можу випити келих вина для настрою раз на декілька тижднів чи на свято в компанії і все. А тут я почала звертати увагу на ці фрази… Але він тримався і не пив. а от після нового року його як підмінили. Почав по вечорам виходити сам прогулятись, казав, що війна-стрес-депресія і треба провітрити голову… і я пару разів помітила запах від нього і латало його. А до цього я відправила його до невропатолога, бо він жалівся на депресію і тривожність. Йому виписали таблетки. І я думала, що це із-за них він дивно себе поводить… а виявилось, що він по вечорам декілька разів на тиждень випивав джин тонік або щось подібне….
Топтунша• 06 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Боже, як наші жінки себе не цінують… це д капець, ще й утримує його. Нафіг таке щастя? Краще все життя самій прожити, і робити що хочеш ніж отаке
Розумна Губка• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Вот я раньше тоже так думала. А потом попала...сначала он был нормальный. Отличное чувство юмора, хороший секс, помощь. Купил мне красивое кольцо с бриллиантом. А потом начал тиранить. И поправилась на 2 кг, занимайся спортом, почему у тебя такая маленькая зп ( 30к на тот момент было, у него меньше). Не отходит от меня в магазине, я это не люблю и уеду без тебя! ( эту машину мы вместе купили, если что))). И моя мама токс очень поддержала его. И только моя тетя выдернула меня из этого треша, когда я ей сказала, что сколько там осталось прожить, лет 30...ну может и стерпится, не одна и т.д. Токсы специально ищат людей с травмами детства, чтоб тиранить и подавлять их...
100%
Мастер Класс• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Детство закончилось давно, надо жить взрослую жизнь, не списывая свои ошибки на детские травмы. Это не токс вашу травму детства искал и нашел (он о ней и не догадывался, наверняка, если вы сами ему не рассказывали), это вы не того человека выбрали и решили терпеть хреновое к себе отношение.
Я верю, что есть слабые люди, но терпеть неуважение и плохое отношение - это выбор.
Чу Ча• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Машина в ітозі кому дісталася?
Я отдала все лишь бы он уехал из моей квартиры. Потом познакомилась с хорошим мужчиной и вышла замуж. Тете, наверное, руки должна целовать, что она не допустила беды...я бы с тем токсом в дурку быстро попала. Никакие деньги это не компенсируют
Розумна Губка• 06 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Расстройство личности.
Не изменится, нарушена психика.
Эти качели будут постоянно то ласковый то зверь. Сойдёте с ума
Не изменится, нарушена психика.
100%
Сосиска_Втесте• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Я ж написала. Він по-господарству справно порається. У мне майна достатньо. Постійно щось ламається, з ладу виходить. Якщо наймати майстрів, то обійдеться в тричі дорожче. Більше на сьогодняшній день інших причин немає. Але я вже на грані(((
Бабка-ежика• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
А нахріна ви не будучи в шлюбі купували разом авто на його імя? От чисто цікаво. Наче ж не ви не дурна по розмові.
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляМиссКаприз
Ребенка жалко
Я теж переживаю за дитину. Вони рік притиралися, сварилися. Останніх пів року порозумілися, він їй допомагав з уроками, возив в школу, на курси, ні в чому їй не відмовляв. Вона до нього дуже гарно ставиться. Але ці його заскоки
Бабка-ежика• 06 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
То ви заради вашого поламаного майна роками травмуєте психіку дитині????
Шо я прочитала тільки шо, це капец.
Топтунша• 06 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Це ви в сараї живете що все сипеться кожен день? Можна попросити когось, сусіда, знайомого, щось самій. Заради цього терпіти таке відношення.. ну не знаю
Татьяна-bfd8• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Может там писюн как кабачок)
Сосиска_Втесте• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Шо я прочитала тільки шо, це капец.
Так, я з Вами згодна
Вилами по воде• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Шо я прочитала тільки шо, це капец.
З дна постукали )) Реально бідна дитина
МадамОхмури• 06 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Вам своего ребенка не жаль? Думаете он вам потом спасибо скажет за эти штаны в доме? Не могу поверить, что это пишет взрослый человек, мать
МадамОхмури• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Шо я прочитала тільки шо, це капец.
Я не могу поверить, что такие существуют
Чу Ча• 06 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
Ну вот я и порвала эти отношения, но такие люди как я с низкой самооценкой, начинаются сомневаться в себе, что, может, это я реально толстая, может реально плохо зарабатываю....он же добра мне хочет и т.д. Нет, это виновата мама, что я сразу сраной метлой не гнала его. Но мама у меня такая же) и нос у меня не такой и попа. А она красивее и умнее всех)
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляБавовна
А навіщо знов одружувались? Не могли пожити цивільним шлюбом?
Ми прожили рік в цивільному шлюбі і я побачила, що він трохи конфліктна людина. Насправді, я дуже придивлялася до нього. Бо вдруге обпектися не хотілося. Але він так на мене тиснув з цим шлюбом, що я не витримала і вирішила погодитись. Звичайно багато красивих вчинків робив. І квіти постійно дарував і машину і діаманти і за кордон возив. Короче, кружив і кружив. І всі навколо не розуміли, чому я так довго думаю…. А моя інтуїція ще тоді мені підказувала, що щось тут не те

Я пані прохана...• 06 апреля 2023
Жаль вашего ребенка, вы калечете его психику. Мать привела какого-то мужика домой, который толкается, обзывется, пьет. И ее больше волнует позор на работе, а що скажут люди, бо развелась. Жесть.
Чу Ча• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Планували одружуватися. Я давала гроші на авто. Він вкладав гроші у ремонт моєї квартири ( продала свою однушку і купила двушку у метро Київ, довго відкладала гроші). Я розуміла, що гроші він не відасть. У нього була позиція, що він теж витратив багато грошей на мій ремонт і меблі, а тепер вимушений поїхати. Але ж Ви розумієте, жодні гроші не варті того, щоб так спаплюжити собі життя....Бог з ним
Я пані прохана...• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Зато штаны в доме. Вот это бабы дуры. Их не жаль, но дети же страдают.
МадамОхмури• 06 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр

Понятно. Путешествия и брюлики затмили мозг
Даю справку• 06 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
Виходьте з абьюзивних відносин, бо ви і дитина все життя нещасні будете
Та как так? Хозяйственный и зарабатывает.
Мастер Класс• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Вы можете хоть сто раз быть толстой и мало зарабатывать, и мама может ваша быть самой красивой, но в том, что вы его не выгнали виновата не она. Хотя у вас всегда один источник бед был и будет - мама. Даже когда вы выросли и обрезали пуповину.
Это просто удобно. И это при том, что вы понимаете, что вы ее не простили, и она тоже токс. Но зачем вы тащите мамашу в отношения?
Чу Ча• 06 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
Что значит ’ тащить маму в отношения’?
Бабка-ежика• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Нє, ну якшо ваш ремонт при вас то наче рівноцінно. Вийшли без втрат і хрін з ним.
І як він пережив, шо ви його кинули?