неДодекаэдр• 06 апреля 2023
Знову розлучення?(((
Є дитина від першого шлюбу. Зараз одружена другий раз. У шлюбі майже два роки. Але це повний капець((( з однієї сторони він говорить, що любить нас, допомагає мені в усьому, що попрошу, гарно заробляє і дуже хазяйновитий. Але дуже агресивний і часто злий, скандаліст. Часто коли щось йому не подобається, то поки не доведе до сліз і істерики, то його не попускає… може по декілька днів діставати на одну й ту ж тему… часто накручує себе на пустому місці, ображається на все. При скандалі може штовхнути, видерти телефон, обізвати як тільки можна (потім вибачається звичайно), дитину теж штовхав. Була проведена розмова неоднократно і скандал через це. Виганяла з дому його. Клявся, що більше не буде. Також проблема зі спиртним. Коли випиває, то швидко п’яніє і веде себе неадекватно (не дає спати пів ночі, починає докопуватись). Я вже втомилася від цього всього. Після останньої такої ночі, вигнала з речами і сказала, що хочу розлучення. Але він проситься додому, сказав, що сходив до лікаря і закодувався і просить разом піти до сімейного психолога. Я не знаю, що робити((( І з ним погано і без чоловіка не хочеться залишитись… І позор такий на роботі з цим розлученням… Це знову стрес, депресія…Просто жах(((
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляМадамОхмури
Понятно. Путешествия и брюлики затмили мозг
Ну, знаєте красиві ухажування кожній жінці розум затуманюють. Та ще й чоловік розумний, скрізь може все вирішити, дуже ініціативний… Реально в ньому дуже багато позитивних якостей. Але є одне но, як то кажуть
Бабка-ежика• 06 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
Вы можете хоть сто раз быть толстой и мало зарабатывать, и мама может ваша быть самой красивой, но в том, что вы его не выгнали виновата не она. Хотя у вас всегда один источник бед был и будет - мама. Даже когда вы выросли и обрезали пуповину.
Это просто удобно. И это при том, что вы понимаете, что вы ее не простили, и она тоже токс. Но зачем вы тащите мамашу в отношения?
Ну це як сказати, що якщо у ви шкандибаєте через давню травму ноги, то це тому що вам подобається бути жертвою, а нормальна людина давно б забула про ту стару травму і ходила б нормально не шкандибаючи.
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Реально сусіди мої сказали, що заздрять мені, бо в мене такий хороший чоловік…завжди всім допоможе і коли світла не було і обстріли, то у нас в ЖК багато чого організовував. Але звичайно я їм не казала, що у нього є і темна сторона…(((
Мастер Класс• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Что значит ’ тащить маму в отношения’?
Это значит, что мама того комментатора в курсе нюансов в отношениях дочери, вмешивается и раздает советы, делает ее в чем-то виноватой и занимает сторону обижающего партнёра. Я думаю, ее в эти нюансы посвящали, мать не сама догадывалась как там и что.
Чу Ча• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Нє, ну якшо ваш ремонт при вас то наче рівноцінно. Вийшли без втрат і хрін з ним.
І як він пережив, шо ви його кинули?
З дуже великими образами. Не спілкувався. І майже зразу знайшов собі дівчину. І що цікаво, всі дівчата у нього симпатичні і з нормальною роботою. Тобто Галя з 10 кг лишніми з каси АТБ йому не пара. ’Проня Прокопівна мають смак’
Мастер Класс• 06 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Можно ещё к врачу сходить и лечить травму ноги. Я поняла о чем вы.
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Папа мій сказав, що всі чоловіки неідеальні і якщо чоловік просить про останній шанс сходити до сімейного психолога, то треба сходити. А мама сказала, що такі чоловіки не міняються і лікар тут не допоможе. А я тим часом чоловіка виселила і сказала, що завтра ми їдемо до нотаріуса на розподіл майна і потім подаємо на розлучення. От такі справи….
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Виходить, хотіла знайти хорошого чоловіка, на якого можна покластися, який буде опорою і моїм захистом в цьому світі… хотіла, щоб у дитини був батько нормальний… А вийшло ось так…мені 36 років і я знову буду сама з дитиною

неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Може він ходив на курси пікаперів і вміє зацікавити дівчину…
Наездница• 06 апреля 2023
Дуже шкода Вашої дитини. Коли Ви вже заспокоїтись і зупинитесь.. .Буде 3...4...5555555. Стидоба.Шукайте проблему у собі
Мейк-ап форева• 06 апреля 2023
Цькуватор класичний ваш обранець. Аб´юз у найчистішому його вигляді. Просто поґуґліть із цього питання.
Тримайтеся! І розлучайтеся. На жаль, він навряд чи зміниться. Просто занишкне на якийсь час і перечекає ваші ’нерви’, як він собі вважає на ваші проти нього ’повстання з вигнаннями’.
Нетутешня• 06 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр

Вы как моя свекровь. У мужа было 4 отчима-1 цыган и 3 притрушеных алкоголика. Ну, зато не сама! Бабыдуры.
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляНаездница
А яка в мені проблема?
Лялькодзьоб• 06 апреля 2023
Автор, вы все правильно делаете.
Удачи вам, вы ещё молодая. Встретите третьего хорошего мужа. Бог любит троицу, как говорится
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
Та ні дякую, мені вже досить двух чоловіків(( Буду жити сама…Кажу ж завтра домовились подавати на розлучення…
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Автор, вы все правильно делаете.
Дякую за хороші слова і підтримку!
Наездница• 06 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А яка в мені проблема?
Вам всі бажають мужа номер 3. ’Бог любить троицу’ Ви, що таке кажите? А ДИТИНА? Їй також жити з татом номер 1, 2,3,4,5 і т.д. Ви не бачите проблему? Зупиниться і нарешті прислухайтесь до побажать дитини.
Прилипало• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Я отдала все лишь бы он уехал из моей квартиры. Потом познакомилась с хорошим мужчиной и вышла замуж. Тете, наверное, руки должна целовать, что она не допустила беды...я бы с тем токсом в дурку быстро попала. Никакие деньги это не компенсируют
а как так получилось ,что вы к ней прислушались??? ведь жертвы часто не слушают советы со стороны...
Прилипало• 06 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я ж написала. Він по-господарству справно порається. У мне майна достатньо. Постійно щось ламається, з ладу виходить. Якщо наймати майстрів, то обійдеться в тричі дорожче. Більше на сьогодняшній день інших причин немає. Але я вже на грані(((
жесть.. просто жесть... вам старой хозяйство дороже детства и психики собственного ребенка((((
в такие минуты думаешь - не зря война у некоторых все отобрала, потому большинство пар и распалось
Прилипало• 06 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
Це ви в сараї живете що все сипеться кожен день? Можна попросити когось, сусіда, знайомого, щось самій. Заради цього терпіти таке відношення.. ну не знаю
скорее всего ей нравится играть роль госпожи всемогущей и мужичка попрекать куском хлеба. Где она еще такого найдет?((
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляНаездница
По вашій логіці, то вийшла 1 раз заміж і все. Більше не можна, навіть якщо шлюб не вдався. Треба сидіти одній все життя і щоб дитина не знала, що таке чоловік
Прилипало• 06 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр

зато живые и вас никто не будет обижать. и жить будете не в страхе. это правильное решение!!!! Поздравляю Вас!!
Бавовна• 06 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Ми прожили рік в цивільному шлюбі і я побачила, що він трохи конфліктна людина. Насправді, я дуже придивлялася до нього. Бо вдруге обпектися не хотілося. Але він так на мене тиснув з цим шлюбом, що я не витримала і вирішила погодитись. Звичайно багато красивих вчинків робив. І квіти постійно дарував і машину і діаманти і за кордон возив. Короче, кружив і кружив. І всі навколо не розуміли, чому я так довго думаю…. А моя інтуїція ще тоді мені підказувала, що щось тут не те

Ну таке трапляється, що поробиш. Моя мама тричі заміж виходила, і нічого. Краще розлучитися, ніж страждати.
Фляшка на трьох• 07 апреля 2023
автор, недавно закончила похожие отношения - бил, материл, унижал, обижал и издевался как мог. я надеюсь, он меня на этот раз реально отпустил (я прекращала все много раз, но он меня бил и сидел надо мной, пока я снова не соглашалась быть с ним). я его ненавижу и он это знает. ни одну бабу мимо не пропускает на улице, слюни пускает и в телефоне на них. не стесняется даже при мне пялиться, я ему говорю - ’я тебе тогда зачем?’ - а он и ответить не может ничего. никаких теплых слов и ’люблю’ никогда не было. на вопросы ’зачем я ему?’ и ’что его держит рядом?’ - молчание. хотя был момент, когда он мне сказал, что за год отношений Я ЕЩЕ НЕ РЕШИЛ ЧТО Я ЧУВСТВУЮ, и на вопрос, ’нравлюсь ли я тебе?’, он ответил - ’устраиваешь’. это как купить доступное молоко по скидке в АТБ, а не суметь позволить себе дорогое, которое хочется. УСТРАИВАЮ!....... никаких кафе, подарков и цветов. мат поддержи тоже. гнала в шею уже после месяца отношений, когда поняла, с кем имею дело, но он не отлипал. а потом начал лупить, говоря всем известную фразу - ’это я тебя еще даже не бил!’... удерживал меня силой и запугиванием. в последнюю нашу встречу приехал ко мне домой и вывернул мне руку, я орала так, что прибежали соседи и просили его уехать, но он не боится ничего - у него все схвачено, говорил даже, ’кого бы ты не вызвала - виноватой будешь ты, меня отмажут, поверь’. я уж хотела переезжать, потому что боялась, что он меня просто убьет, но чудесным образом (может Господь услышал мои молитвы) в процессе ссоры он мне сказал такую фразу - ’не, нафиг, я не готов мириться с твоим отношением, лечи свою голову’, а знаете на какую тему это было? это просто такой цирк с конями, что я не могу! ссорились, он молчал, а я его грузила, почему не хочу с ним быть. и среди прочего, я ему припомнила, что он рассматривает баб в инстаграме при мне и считает это нормой) вы представляете???? он меня ’бросил’ из-за этого!!! как же я смеялась тогда внутри себя, боясь спугнуть его мысль о расставании. думаю, боже, надо было выносить мозг этими бабами каждый день, раньше бы отвалился. недавно пересеклись, он был на машине, я шла с магазина домой, он сделал вид что меня не знает и не поздоровался (а раньше за киллометр уже узнавал и сигналил), хотя у него еще остались мои вещи (быт техника), которые он должен мне как-то передать. но честно вам скажу, я уже готова новое купить, лишь бы его не видеть. я понимаю, что это не конец, но мне очень больно от того, что нет никого, кто мог бы меня защитить и стать против него. он же если опять вернется - снова будет меня уничтожать, а я сделать ничего не смогу. а пока вот обиделся, что про баб припомнила. какой же цирк......... боится что ли, что запрещу смотреть))) какой ужас)) а по-хорошему, он простое животное, которое, видимо, не натрахалось еще, и рассматривает моделей в инсте с фильтрами, и горюет, что я у него не такая красавица. ну штош............)
Мальдивирую• 07 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну дійсно, відреонтувати кран це важливіше ніж психічне здоров´я вашої дитини. Я в шоці з таких мамаш.
Харчовий тріль• 07 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Так токсичні люди на публіку грають ідеально. Це найкращий друг, сусід, колега.
Це все картинка яку він вміє створити.
А за закритими дверима зовсім інша людина.
В мене брат такий. Моя мама навіть майбутній жінці казала про це, та не послухала. Вийшло так як у вас
Це все картинка яку він вміє створити.