неДодекаэдр• 06 апреля 2023
Знову розлучення?(((
Є дитина від першого шлюбу. Зараз одружена другий раз. У шлюбі майже два роки. Але це повний капець((( з однієї сторони він говорить, що любить нас, допомагає мені в усьому, що попрошу, гарно заробляє і дуже хазяйновитий. Але дуже агресивний і часто злий, скандаліст. Часто коли щось йому не подобається, то поки не доведе до сліз і істерики, то його не попускає… може по декілька днів діставати на одну й ту ж тему… часто накручує себе на пустому місці, ображається на все. При скандалі може штовхнути, видерти телефон, обізвати як тільки можна (потім вибачається звичайно), дитину теж штовхав. Була проведена розмова неоднократно і скандал через це. Виганяла з дому його. Клявся, що більше не буде. Також проблема зі спиртним. Коли випиває, то швидко п’яніє і веде себе неадекватно (не дає спати пів ночі, починає докопуватись). Я вже втомилася від цього всього. Після останньої такої ночі, вигнала з речами і сказала, що хочу розлучення. Але він проситься додому, сказав, що сходив до лікаря і закодувався і просить разом піти до сімейного психолога. Я не знаю, що робити((( І з ним погано і без чоловіка не хочеться залишитись… І позор такий на роботі з цим розлученням… Це знову стрес, депресія…Просто жах(((
anna_anna1234• 06 апреля 2023
Виходьте з абьюзивних відносин, бо ви і дитина все життя нещасні будете
Мастер Класс• 06 апреля 2023
Как вы за ЭТО вышли замуж? Неужели перевесило бабло и хозяйственность?
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
Ну, всі ж чоловіки себе спочатку себе так не ведуть
Крижана бурулька• 06 апреля 2023
Н@хер@ жить з агресивним чоловіком?
Ви мазохістка? Чи вам потрібно щоб об вас ноги витерав чоловік? Бо бути щасливою не означає терпіти приниження
Мастер Класс• 06 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
То есть, он до брака не пил, и ни разу не сказал дурного слова? То, что вы описали - его базовые качества, их долго скрывать не получается, особенно если человек склонен к агрессии.
Чесно брешу• 06 апреля 2023
Далі буде гірше. Розлучайтесь. Вони не змінюються. Показав себе вже. Краще бути одній, чим з ким попало. Але якщо ви від нього залежні фінансово то незнаю
120-120-120 (не худею)• 06 апреля 2023
Эпидемия на Советчице...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3314479
Чу Ча• 06 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
Вот я раньше тоже так думала. А потом попала...сначала он был нормальный. Отличное чувство юмора, хороший секс, помощь. Купил мне красивое кольцо с бриллиантом. А потом начал тиранить. И поправилась на 2 кг, занимайся спортом, почему у тебя такая маленькая зп ( 30к на тот момент было, у него меньше). Не отходит от меня в магазине, я это не люблю и уеду без тебя! ( эту машину мы вместе купили, если что))). И моя мама токс очень поддержала его. И только моя тетя выдернула меня из этого треша, когда я ей сказала, что сколько там осталось прожить, лет 30...ну может и стерпится, не одна и т.д. Токсы специально ищат людей с травмами детства, чтоб тиранить и подавлять их...
Привіт з ботойбіччя• 06 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Не всі
Ви просто не звертаєте уваги на деякі речі
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 апреля 2023
Живет у Вас? Нахрена Вам было щамуж? Мне даль вашего ребенка, приволокли в дом неадеквата (
Привіт з ботойбіччя• 06 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Н@хер@ жить з агресивним чоловіком?
Бо на роботі позор
Крижана бурулька• 06 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Бо на роботі позор
Ви працюєте в небесній канцелярії? Де в якій роботі позорно розлучитися з ідіотом? Можна уточнити сферу вашої роботи?
Привіт з ботойбіччя• 06 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Я? Та звичайний бухгалтер.
З чоловіком слава богу не розлучаюся.
То автор переживає, що на роботі позор
З чоловіком слава богу не розлучаюся.
То автор переживає, що на роботі позор
Мастер Класс• 06 апреля 2023
Я так понимаю, есть какие-то люди, клепающие темы для поддержки форума в тонусе, и им задаётся тема - эта же тема мусолится в течении дня )) Или в зависимости от топа - что в тренде в этот день, ещё подобие создаётся) Я иногда обращаю внимание на засилье определенных тем: то активно ’худеющие писали’ (памагите, не могу не жрать, штоделать)), то пишут активно ’выехавшие’, то ещё какое-то таро (нет, фанаты таро здесь каждый день просят ’посмотреть’
, но есть дни, когда их ооочень много)).
Харчовий тріль• 06 апреля 2023
Расстройство личности.
Не изменится, нарушена психика.
Эти качели будут постоянно то ласковый то зверь. Сойдёте с ума
Не изменится, нарушена психика.
Друг бобер• 06 апреля 2023
Який позор на роботі?! Ваші нерви і психічне здоров´я дитини - от за що потрібно переживати.
неДодекаэдр
• 06 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не всі
Можливо…(
Вилами по воде• 06 апреля 2023
Ответ дляSo_so
А как же на работе? Дома есть дома, двери закрыл и ок, ребенок потерпит.
А на работе же все смотрят, обсуждают..
Нічого не зрозуміла. Причому тут робота?
Панна Кота• 06 апреля 2023
У мене така ж ситуація, лише не п´є. Але скандаліст такий, може принижувати досить сильно і часто. 12 років терплю це, але вже теж терпець урвався. Також другий шлюб, у кожному шлюбі дитинка. Але не варто було терпіти стільки років, теж боялася бути сама.
Вилами по воде• 06 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Вам лучше без мужа чем с таким, а автору нет, она же объяснила ’ позор такий на роботі з цим розлученням’.
Аа, он воно що. Ну тоді хай тримає марку на роботі, що в неї вдома є мудак. Цей момент про позор на роботі я не дочитала 😂🤦♀️
Бабка-ежика• 06 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Машина в ітозі кому дісталася?
Сосиска_Втесте• 06 апреля 2023
Автор у мене схожа ситуація... Теж погане відношення до моє дитини (що найбільше ображає), і теж спиртне, яке погіршує його стан. Але він мене не колупає настільки, як Ваш. Навпаки, коли мене розізлить, я вихожу із себе і виношу йому мозок. Мій теж хазяйновитий, без нього ми не впораємся, але заробляє мізер. Якусь мінімалку, здається 7 тис., він їх мені не віддає. Іноді щось по дрібницям купує. Переважно за мій рахунок живемо. Ще й квіти дарує лише раз чи два на рік. От якраз зараз знову полаялися. Скоріше би спати лягав.
Бабка-ежика• 06 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Вже розвелися?