З понеділка на дієті• 06 апреля 2023

Створювала тему про хлопця,що ображає мене

Після вчорашнього ось написав,але не вибачився за ті слова ,а просто побажав приємного апетиту,бо знає що я в сей час вечеряю.
Я дуже переживала,як все вирішиться,а от зараз навіть боюсь йому щось відповісти,щоб знову мене не почали ображати.Чи ігнорити чи що робити.
Він гордий,може не сподобатися таке.
Але він такі речі казав мені,майже йди на... і було,що зневажав мене.Я пробачала.
автор З понеділка на дієті • 06 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так киньте його сама. Ви для нього не існуєте як жінка,просто є ждун, який все прощає і чекає
Як образливо це все чути ((( ждун(((

Ответ дляНе рахую, а вважаю
Відповідати щось,написати,чи пункти тихо та піти.
Хочу побачити ,що він буде робити але десь у серці розуміє,що він нічого не буде робити,просто скаже,це твій вибір ія не винний.
Не рахую, а вважаю• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Як образливо це все чути ((( ждун(((
Ну а хто? Чекає на смс, на його увагу, час і т.д.
Не рахую, а вважаю• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Знайдіть собі нормального чоловіка, який буде починати свій день з смс до Вас, і щовечора писати надоьраніч. Протягом дня запитувати чи не голодна, чи не змерзла
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Не годину,буває не відповідає по 5 чи з вечора
Физрукая• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Навіщо тоді не вибачається,а просто як нів чому не бувало пише.
Вам в тій темі вже все пояснили, ви все одно пробачили і боїтесь образити, ну витрачайте далі своє життя на цей психічно нерівноважний непотріб, який коментар ви ще хотіли почути?
Не рахую, а вважаю• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Просто заблочте людину, так стане легше не чекати, бо знаєте,що нічого не прийде вже
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Він це все робить,але не чекає що явідповім,наприклад запитав ,потім читає смс під вечір.
Редисочка• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Чому тоді він не кидає мене ((( чи чекає може скільки зможу терпіти все.
Автор, а нащо вам його рішення щодо ваших стосунків? Вам же так погано від його ставлення. Тікайте від нього і займіться власним життям!

Редисочка• 06 апреля 2023
Автор, прийдіть до тями! На що ви витрачаєте своє життя??? Займіться собою, а цього мудака киньте в бан.
Ответ дляРедисочка
Ну може спілкуватися як знайомі,я маю на увазі мені тепер змиритися що я йому не потрібна і просто дистанцію тримати
Показати що більше не дозволю так з собою.От зараз написав приємного апетиту ,мені здається по хамськи не відповідати взагалі.Думала сухо написати,дякую і більше нічого не питати.
Редисочка• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ні, вам не потрібно ні з чим змиритися. Вам треба кожного ранку дивитися собі в очі у дзеркалі і казати собі: я себе люблю, я у себе єдина. І гідна гарного ставлення та поваги до себе. А це мудило залишилося у минулому. Я обираю себе!
І так кожен ранок, в обід і на вечерю. І займіться нарешті собою. Послухайте Лабковського, Бартона на ютубі. Ну чесне слово! Він об вас витирає ноги- а ви кажете:Божа роса!
І не треба йому нічого відповідати. Забудьте. яка вам різниця до людини, якій на вас плювати......
Ответ дляРедисочка
То знаєте,мала надію,що напише,написав а мені не легше.
Редисочка• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Автор, закінчуйте страждання за штанами. Вам взагалі немає чим зайнятися у житті? Я вам про вас пишу - а ви знову про нього... Вам не легше, бо ви страждати полюбляєте. Припиняйте це.
Анонім Завгосп• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Напишіть дякую і більше нічого
Ответ дляАнонім Завгосп
Напишіть дякую і більше нічого
Я написала він одразу запитав за що
Вилосипедниця• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
а нашо ви продовжуєте відносини з людиною, яка ноги об вас витирає?
Вилосипедниця• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Він чекає травня,щоб жити зі мною,він буде жити окремо і сказав,що хоче жити зі мною.
і нашо вам це? вам мало образ по телефону, тепер образи ще й вживу будуть?
я в шоці
Анонім Завгосп• 07 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я написала він одразу запитав за що
За побажання приємного апетиту

КаРаКаТиЦа• 07 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Він може не відповідати мені годинами,ігнорити,коли час відповідає,але після того,як як відповім на якесь його питання,він також не читає годинами буває.
Вечорами тільки після 23-00 максимально зі мною по 10 хвилин та спати.Коли питаю щось,починає сердитися,почуваю себе просто ніяк.
Якось пропав,на питання,чому не відповів,сказав,що розважався з друзями на вечірці та не слідкує хто там йому пише.Потім як не в чому не бувало.
Потім ще може сказати,ти мені настрій спортила,йди,пока,це коли я прошу поговорити зі мною трошки,бо сумую.
Я запитала,якщо я так заважаю в його житті житті,то я можу піти і якщо нема почуттів.Відповів,це твоє право,що робити,але у мене ж почуття.
Такого не було,різко усе трапилося,на усі мої питання,чому все так,слухай ти хочеш посваритися.
О так все((((
Так то вже все. Зрозумійте, на початку відносин людина показує свої найкращі сторони, старається сподобатись. Потім може стати ще краще, але це коли є взаємні любов, повага, відповідальність. Є один дуже простий момент - в таких відносинах жінка спокійна і щаслива. Якщо ви переживаєте, нервуєте, вам здається що він нехтує вами, то вам не здається. Це 100%, і далі точно не буде краще, навпаки. Жінки дуже тонко відчувають цю порожнечу, коли чоловік не приділяє уваги і тримає жінку як запасний траходром (вибачте..). Запам´ятайте, чоловік - це дії, не звертайте увагу на слова бо словами він викликає у вас емоції (=відключає розум і критичне мислення), він просто цим користується. Дивіться на те що він РОБИТЬ.
З вашої розповіді - він вас не цінує взагалі. Якщо підете, він почне поводитись краще, але не вірте бо люди не змінюються. Це тимчасово щоб вас повернути бо ви дуже зручна, а потім все буде не краще ніж зараз. Шукайте людину яка буде вас любити і цінувати, і з якою ви будете спокійна та впевнена.
КаРаКаТиЦа• 07 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Іноді здається,що коли зустріне свою мрію,мене кине без пояснень.
Так і є. А за ваш рахунок він підіймає собі самооцінку, бо він буде робити що хоче і з ким хоче, а коли приспічить то прийде до вас і ви будете на все готова. Кидайте його, бо він руйнує вам психіку. Потім після таких уродів треба ще як слід над самооцінкою працювати, можливо навіть з психологом. Бо будуть до вас клеїтись такі самі муд.ки.
КаРаКаТиЦа• 07 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну бо він вас просто на повідку тримає. Йому насправді наср..ти що ви там відповідаєте. Він просто робить якийсь мінімум, необходний для того щоб ви його слухняно чекали. Все. В кохану жінку чоловік буде вкладати емоції, час, гроші. А ваш щось таке імітує коли йому в штанах тісно стає, а в інший час ви йому тупо не цікаві і не потрібні.
Вибачте що так грубо, але то щоб ви відкрили нарешті очі.