Моя сестра умерла 2 года назад. У неё остался сын, ему сейчас 15 лет и муж. В июне прошлого года мой зять с ребёнком выехали в Дублин, и сейчас они там. Зять возвращаться в Украину не планирует, а мой племянник очень хочет домой. Очень хочу, чтобы он хотя бы на лето вернулся домой. Как его привезти? Зять против.
Color never seen before• 06 апреля 2023
Никак. Он несовершеннолетний и находится со своим отцом который и несёт за него ответственность
Olga Zelenyak• 06 апреля 2023
Никак. Представьте себе, что ваш ребенок хочет что-то, а вы против. И ваши родственники у вас за спиной решают, как сделать то, против чего вы. Ребенок подрастает и сможет ездить, куда хочет.
Ответ дляjulianik
Навіщо вам повертати племінника до України? Щоб що? Можна конкретизувати що ви тітка можете дати дитині? В нього є батько дитини проживає з батьком.
Що вам потрібно від племінника?!
По пунктах ???
Що вам потрібно від племінника?!
По пунктах ???
Мій племінник- це не чужа сім´я. Після смерті сестри, вихованням дитини займалась я і моя мама(його бабуся). Я все розумію, що в країні війна, там йому буде краще. Але він кожен день мене просить, хоча б на літо забрати його до дому.
Ответ дляluda32
Що в вас там за відносини такі з батьком що домовитися не можете? Напевно добре йому допікали і капали.
Ответ дляGoldig
У вас нет законных оснований, к сожалению.
Отец на просьбы ребенка поехать к вам на каникулы не реагирует? У мальчика там все в порядке?
Отец ребенка, уже работает там официально. Хочет остаться там навсегда. Ребенок не хочет там жить. Хочет со мной в Украине.
double-mama• 06 апреля 2023
Ответ дляluda32
Вы не можете его забрать без разрешения отца
Соскучились-езжайте в гости. Отец выехал с сыном и второй раз с пересечением границы рисковать не хочет. Он умный человек, а вы странная женщина, еще и накручиваете пацана вместо того, чтоб объяснить ему ситуацию. Хочу-не хочу будет после 18 лет. А сейчас как отец сказал так и будет.
Ответ дляluda32
У дитини є рідний батько, який до його повноліття відповідає за його життя і здоров´я. Через три роки, якщо захоче племінник, то повернеться і житиме з вами.
Якщо хочете дитині добра, то підтримуйте і не налаштовуйте його проти батька.
Я б своїх дітей зараз в Україну не повертала, які б чудові відносини з родичами у них не були, і як би вони не сумували за рідним містом та друзями.
Ответ дляluda32
Ви розумієте що він не може без згоди батька перетинати кордон?
Ви розумієте що тільки після повноліття він може сам вибирати місце проживання?
Те що ви хочете його бачити то добре. Але чому ви не можете зрозуміти що батько до повноліття вирішує за неповнолітню дитину?
В мене сестра виїхала з неповнолітніми дітьми і я їх також кохаю. Проте розумію що поряд з матір´ю їм краще чим поряд зі мною тіткою!
Ответ дляluda32
Мабуть, батько вихованням займається, а підліток хоче на вседозволеність до тітки і бабусі?
Скоріш за все він переживає, що син не повернеться до нього, що не зможе його забрати у вас.
Тут тільки сину просити батька відпустити його на канікули. З 16 років сам зможе подорожувати.
У племянника вашего есть папа. Родной человек, кровь от крови. Кто вы такая, чтобы кого-то возвращать? Папе виднее, где его сыну будет лучше по итогу. Только родственники, которые вообще не знаю ребенка, быт его, думают, что и как ему будет лучше. Отстаньте от папы и племянника. Тем более сейчас такое время. Не нужно в нем селить надежду, что туда-сюда и он вернётся. Вы так делаете только хуже. Наоборот, поддержите папу, скажите племяннику, что потому, чуть позже, он сможет сам выбрать, где ему жить, потому что такая ситуация в Украине. Сейчас он должен учиться и быть умницей.
woman Warrior• 06 апреля 2023
Что-то мне пожсказывает, что намерения у вас не очень.
У ребенка есть отец, вы седьмая вода на киселе, пытаетесь вмешаться куда не просят.
Поросток с отцом, отец работает, видимо, сыном занимается.
У вас нет ни правд, ни оснований, ни морадбных, ни законных.
Carrie Bradshaw-Preston• 06 апреля 2023
Ответ дляjulianik
Що вам потрібно від племінника?!
По пунктах ???
Що вам потрібно від племінника?!
По пунктах ???
Щоб що... Мабуть, щоб під ракетами сидіти тут...
Дивна тітонька... І дивний хлопчик - що він тут може хотіти... матері немає, рідних братів-сестер теж... Шо хлопцю тут ловити...
Carrie Bradshaw-Preston• 06 апреля 2023
Ответ дляluda32
Автор, вибачте... в країні все ж таки війна... І якщо щось... не дай боже... і хлопця не дай боже не стане, - ви потім батьку, що приїде, як у очі будете дивитись? ...ну до того, як він вас удушить і розірве на шматки?..