ДолькиКабана• 07 апреля 2023
Порадьте класного колориста для складного креативного фарбування
Фарбувалася в темний колір. Хочу яскраве фіолетове омбре Вчора пішла до майстра. Вийшла с темного - просто більш рижішою(((.
Тепер хочу того хто реально це може..
Волосся було таке темне як в дівчини на фото.
Майстер сказала щоб таке зробити вона повинна бути блондою від початку
Але я або повернуся в темний..бо цей коричневий то не моє точно.
Але може хтось порадить дійсно класного колориста в Києві.
Тепер хочу того хто реально це може..
Moon shine• 07 апреля 2023
я маю класного колориста. можу дати посилання в інсті
marina.mikhlchvska.colorist
чистий колорист,роботи можете глянути.я фарбуюсь в неї вже 3 роки.волосся шикардос.
Працює в районі Вокзальної. На себе.без салонів. запис,на місяць-1,5 як мінімум
marina.mikhlchvska.colorist
Плакулька• 07 апреля 2023
Ответ дляSaBllya
В цих салонах всі майстри просто профі, була в обох.
обидві сторінки видалені
Сама купляю квіти• 07 апреля 2023
От души рекомендую. Передайте привет от Оксаны из Цума Никополь🤗