АнтиТанкист• 07 апреля 2023

в туалеті постійний сморід мочі. чому так?

Чавонадо• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Це може бути через те шо діти вночі не змивають за собою туалет і розмножуються бактерії?
В будинку одні дівчата
А штиняє як у вагоні поїзда
Вытяжка плохая, весь унитаз надо мыть, где то в соединениях подтекает унитаз, под ободком собирается... доместосом помойте хорошо.

автор АнтиТанкист • 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Так автор не вказує де проживає, чому всі накинулися?
Швейцарія
Плету корзинки• 07 апреля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
эта Швейцария и то только в многоквартирных домах. Еще где?
Ви будете вибачатися? Автор в Швейцарії!
годовасик• 07 апреля 2023
Ответ дляНеВРотик
Так кішки немає в нас! І в договорі суворо заборонено домашні тварини...то звідки ж воно
Может кошка была,обрсцала все под ванной,оно годами не выветривается
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Швейцарія
многоквартирный дом?
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Чим ви допомогли? Обізвали дівчат п.18!
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
после доказательств, конечно.

тяжкаялюдина• 07 апреля 2023
Спробуйте вимити все доместосом, особливо шви на підлозі, випрати весь текстиль - килимки, шторку в душі.
автор АнтиТанкист • 07 апреля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
многоквартирный дом?
Ну так( не дозволяють змивати
Ніхто тут не змиває
Плету корзинки• 07 апреля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
после доказательств, конечно.
У вас є порада автору по суті поставленого питання?
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Швейцарія
и сколько ж человек в этой квартире или доме на один туалет?
МатьЧасть• 07 апреля 2023
Стены помойте тоже вокруг унитаза. Мужчины стоя писяют и оно брызгает по всем сторонам микрокапли
Тарабарщина• 07 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
В мене так вчора було. Я все обшукала, думаю, може якась дитяча річ запісяна потрапила в корзину для білизни? Унітаз обмила зі всіх сторін, все що можна. Запах не зникав. Ввчечері купалися, після того як спустили багато води через сток у ванній, запах зник. Не знаю, що це було. Але таке трапилося вперше
с верхних этажей подлило мочи в водозатвор ванной. Тут только регулярно давать воды в ванную.
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ну так( не дозволяють змивати
Ніхто тут не змиває
да, там запрет. но можно же как то договориться, что бы тот кто это делает часто ночью, в 6.00 утра вставал и убирал за собой и/или детьми.
вы же не пишите, что это за люди ваши родственники или это квартира с разными людьми.. хотя я не представляю как это, например, в 3 комнатной квартире 10 человек..
руки_Крюги• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ну так( не дозволяють змивати
Ніхто тут не змиває
Хворі люди( я про Швейцарію). Так піклуються,щоб ,не дай бог, не розбудили коли бачок набирається і зливає(чи яка взагалі причина?),а що сморід стоїть,то все одно
Ну хай кожна людина після себе доместосом заливає якимось,білизною.
А як бути,якщо хочеться покакати,вибачте? Теж змивати не можна?
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
то, что вы делаете сейчас, называется травля.
общаюсь с автором, а вы идете мимо.
Плету корзинки• 07 апреля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
общаюсь с автором, а вы идете мимо.
Ви обзиваєте дітей п.18, де вибачення?
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ви обзиваєте дітей п.18, де вибачення?
у детей есть мамы, которые обязаны все это устранять.
а вы, видимо, очень одиноки. поэтому очень агрессивны.
оскорблений не было.
Плету корзинки• 07 апреля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
оскорблений не было.
Перечитай своє повідомлення п18 ще раз і називайте біле білим

Метровий сантиметр• 07 апреля 2023
в нас в ванній так було, трохи розгерметизувалось коліно гідрозатвор
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Удалено администрацией...
Коренная киевлянка• 07 апреля 2023
может быть разгерметизация труб
оттуда и запах
даже отверстия толщиной с иголку достаточно для жуткой вони
Анонім Секретар• 07 апреля 2023
бо погано миєте. мало мити зверху. треба доместосом вимивати під обідком і найголовніше всередині- одягнути рукавицю і добре вимити усередині,залізти поки зможете(там де вода стоїть).смердить саме звідти
Таракашечка• 07 апреля 2023
После того как скотчем обмотала рукав(соединение унитаза с трубой)запах ушел.
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Удалено администрацией...
Кашка-маняшка• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Мию 2 рази в тиждень і підлогу теж
Хоть 100 раз мойте. Никто его не обсыкает. Просто бывают унитазы фарфоровый и фаянсовые. Какие то из них очень «впитывают» мочу и от этого запаха практически не избавиться.
Хочу в БАНю• 07 апреля 2023
Запах може бути не з вини користувачів, а через несправну вентиляцію приміщення або неправильно встановлену сантехніку. Погугліть про «гідрозатвор унітазу» це вода, яка стоїть в унітазі, повинен бути певний об‘єм, щоб не пропускав запахи з каналізації.
Inno4ka-ya• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ну так( не дозволяють змивати
Ніхто тут не змиває
Смывайте ведром, большой кастрюлей тогда, раз бачком нельзя
КликОЛЬКА• 07 апреля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
тянитолкайка• 07 апреля 2023
Якщо вночі не змивати,то така ситуація буде,діти забувають Знайшла вихід. Я встаю о 5-6 року автоматом в туалет,змиваю і щаливаю лрместосрм і йду далі спати