АнтиТанкист• 07 апреля 2023
в туалеті постійний сморід мочі. чому так?
120-120-120 (не худею)• 07 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Удалено администрацией...
будынок это дом.
КВАРТИ́РА, и, жін. 1. Частина житлового будинку, що складається звичайно з однієї або кількох кімнат, кухні, передпокою тощо, з окремим ходом.
за травлю и оскорбительные вопросы.
Вкаблучках• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Мию 2 рази в тиждень і підлогу теж
А під обідком добре вимиваете?
Брюнетка в Мармеладе• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ну так( не дозволяють змивати
Ніхто тут не змиває
Ви сидіння обробляєте? Доме томом чи подібним засобом обробіть ввсе сидіння, сам унітаз, і завні, і підлогу навколо. Залиште на 15 - 30 хвилин. Гарно вимийте.
Скільки людей користується ним? Можливо варти через день мити
После шести ни-ни• 07 апреля 2023
Мою каждый день с Доместосом и под бортиками обязательно. В квартире 2 мужчин.
Най хоч раз• 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Є країни де категорично забороняється змивати після 23 год
Гдеее?)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Де це?
А у нас макарошки• 07 апреля 2023
Ответ дляНеВРотик
У нас на зйомній запах котячої сечі у ванні!!! Звідки не розумію! То меншає запах, то різкий. Капець (((
В мене шторка внизу на шві починає пахнути через 2-3 тижні. Такий же запах. Це там пропітка пахне. Перу регулярно. Шторка Ікея.
Даха-сваха• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Мию 2 рази в тиждень і підлогу теж
Доместос под ободок и не смывать хотя бы час решит вашу проблему
Капуста Маша• 07 апреля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Де це?
Автор уже написсала, что она в Швейцарии. Там запрещено смывать унитаз ночью.
ЖующаЯКонфету• 07 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
У меня воняет иногда но у меня мужики...и стены мыть надо...ору на них чтобы сидя писяли иначе брызги бляха муха
У меня три мужика, но запах очень редко бывает. Насколько знаю, писают стоя.
Не пириживай• 07 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Хз...может промазывают
Пишу з калідору• 07 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Син два рази вимивав весь туалет, після цього пісяє сидячи))) Залишилося привчити племінника, але там бабусина бубочка і побутовий інвалід.
Пишу з калідору• 07 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Смывайте ведром, большой кастрюлей тогда, раз бачком нельзя
Геніально. Наші люди винахідливі))))