Copy-Paste• 07 апреля 2023
4 дні протягнути в готелі
алергік і не хочу їсти приготовлену їжу в ресторанах.
їду з дитиною на 4 дні в інше місто. в готелі будуть сніданки: там може буде яйце варене чи щось з гарячого (або ні :) ).
чим можна протягнути, якщо шлунок любить гарячу їжу?
дитину буду водити в обід поїсти кудись гарячого (на вечір йогурт, фрукти, булочку).
а що собі придумати?
реально протягнути на не гарячій їжі з чаєм?
зранку сніданок, а далі канапки з чаєм, творог, банани і т.п.
P.S. колись думала маленьку мультиварку купити і в авто закинути))))))
а що собі придумати?
Copy-Paste
• 07 апреля 2023
Ответ дляКраїна мрій
по технике безопасности могут не разрешить плитку. будут проблемы.
в номері нема камер. але якщо будуть прибирати то можуть знайти...