Copy-Paste• 07 апреля 2023
4 дні протягнути в готелі
алергік і не хочу їсти приготовлену їжу в ресторанах.
їду з дитиною на 4 дні в інше місто. в готелі будуть сніданки: там може буде яйце варене чи щось з гарячого (або ні :) ).
чим можна протягнути, якщо шлунок любить гарячу їжу?
дитину буду водити в обід поїсти кудись гарячого (на вечір йогурт, фрукти, булочку).
а що собі придумати?
реально протягнути на не гарячій їжі з чаєм?
зранку сніданок, а далі канапки з чаєм, творог, банани і т.п.
P.S. колись думала маленьку мультиварку купити і в авто закинути))))))
а що собі придумати?
Дадосвидания• 07 апреля 2023
Ребенку можно из кафе?
А вы сама не хотите?
Или у вас денег нет на два обеда?
Я не поняла вашей проблемы
А вы сама не хотите?
Или у вас денег нет на два обеда?
Я не поняла вашей проблемы
Обращеница• 07 апреля 2023
Не зможете, поїсте гарячого, це ж не остаточно
Звичайно можливо, супермаркети є майже скрізь
Пекельнi Борошна• 07 апреля 2023
Я как-то 3 недели питалась канапками, хумусом, багетами, сырами и колбасами ))) Так что 4 дня вообще не вопрос
Copy-Paste
• 07 апреля 2023
Ответ дляДадосвидания
Ребенку можно из кафе?
А вы сама не хотите?
Или у вас денег нет на два обеда?
Я не поняла вашей проблемы
А вы сама не хотите?
Или у вас денег нет на два обеда?
Я не поняла вашей проблемы
алергік, переживаю їсти приготовлене чужими, чи приправ ніяких не дали.
дитині можна в кафе
Copy-Paste
• 07 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Странно на отель есть деньги, на суп нет(
перше слово в пості алергік. нащо такі коментарі?
Copy-Paste
• 07 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
найдите столовку с супом
я написала, що алергік.
боюсь, що дадуть в суп приправ. та навіть в рис можуть приправ насипати
Тишком_нишком• 07 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
я написала, що алергік.
обычный бульон куриный взять. туда точно ничего кидать не будут
Червона рута• 07 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
А що не можна знайти кафе де готують нормальні страви? Завжди в любому кафе є в меню парено-варено чи то,що можна
Бамбарбия! Кергуду.• 07 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
дитині можна в кафе
Обычно указываются в меню ингредиенты и аллергены отдельно. Плюс всегда можно попросить не класть то, на что у вас аллергия
Бамбарбия! Кергуду.• 07 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Автор, я аллергик, ребёнок тоже, проблем с едой в ресторанах не было
Чарівне зіллячко• 07 апреля 2023
Попередьте офіціанта, на що у вас алергія і вам запропонують чи приготують суто для вас страви без алергенів. Я теж маю алергію і завжди так роблю. Ви не унікальна, в світі дуже багато алергіків. І це набагато краще ніж чай з бананами.
Пушкининиана• 07 апреля 2023
Купите заварную гречку хлопья. Есть специальный, не сладкие. Я заливал кипятком в чашке и получалась каша гречневая
Закусенец• 07 апреля 2023
То може варто орендувати квартиру і готувати самій , а не жити в готелі.
Вчителька з мікрорайону• 07 апреля 2023
Тиждень прожила на вермішелі, гречці та варених яйцях за кордоном, при тому, що маю проблемний шлунок. Переживала, але все ок!
тянитолкайка• 07 апреля 2023
Купите гречку, пшенную, кукурузную кашу хлопьями. Кипятильник, чашку, слив или другое масло, соль. Вот вам и горячее. И пакетики чая. Вечером поздно горячий чай супер.
Місячне Сяйво• 07 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
я написала, що алергік.
Якщо ви чітко знаєте на що алергія
Ви про це наголошуєте, за потреби адміністратора, а якщо потрібно і кухарю і попереджаєте про можливі наслідки
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 апреля 2023
На сніданок можна замовити кашу вівсянку наприклад, що вони туди можуть додати що вам не можна?
PANTERA_KET• 07 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
дитині можна в кафе
Живу в отеле почти год... мини плитка, сковорода и мультиварка решают проблему. Тем более вы на машине.
Copy-Paste
• 07 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
приправи запросто
Стефанія• 07 апреля 2023
В мене ще з радянських часів залишився малесенький кипятильничок, або в готелях часто є чайник.
Є інтернет- магазин здорового харчування Стрит Суп, наш, український. Там гарний вибір не тільки сухих супів, а і каш. Ми каші купляли, коли блекаут був, іли вдома. Дуже смачно і не сказачи що шкідливо. В усякому разі інгредіенти там натуральні. А з їх супами ми знайомі ще до війни- дуже смачні супи.
Copy-Paste
• 07 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
маєте на увазі під поїзку купити мультиварку?
це ж буде видно як я її буду нести в номер))
PANTERA_KET• 07 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Вам мини плитку сфотать? 20 евро всего.Мини кастрюльку еще и все! Мультя большая согласна
Copy-Paste
• 07 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Ребенок ничего не ест. Омлет=3 минуты.
на чому я його зроблю?)