Дівчина Бобула• 07 апреля 2023
знаєте людей, які не гуляють?
діти шкільного віку. в школу і зі школи (іти 5 хв). і все. після школи 100% часу дома, вихідні дома.
є винятки. може раз в місяць.
їх батьки теж, можуть вийти лише в магазин (працюють онлайн)
є винятки. може раз в місяць.
МастерЮля• 07 апреля 2023
У меня дочь 13 лет из школы домой и все. На улице бывает только на выходных вместе с нами.
Кукусик• 07 апреля 2023
Мы.
Ни в каком возрасте не гуляла с детьми.
С детства ненавижу выходить на улицу.
Дети со школы и в школу ходят по 10 минут.
Ни в каком возрасте не гуляла с детьми.
С детства ненавижу выходить на улицу.
Дівчина Бобула
• 07 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
на здоров´я ніяк не впливає?
Дівчина Бобула
• 07 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Мы.
Ни в каком возрасте не гуляла с детьми.
С детства ненавижу выходить на улицу.
Ни в каком возрасте не гуляла с детьми.
С детства ненавижу выходить на улицу.
на здоров´я ніяк не впливає?
МастерЮля• 07 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
на здоров´я ніяк не впливає?
Ні, абсолютно здорова дитина.
Фляшунька• 07 апреля 2023
Моя.. та ещё и в школу не ходит, учеба онлайн(
Я уже ей сегодня говорю, давай отвезу туда-то погуляешь с Катей ( Катя подружка) не хочет. Уже предложила ей на бассейн вместе ходить, не хочет
Правда 2 раза в неделю ходит на воздушные полотна, и все
Не знаю.. летом должна приехать ее лучшая подружка, с ней может гулять будет выходить
Раньше домой затащить невозможно было
Масяня Я• 07 апреля 2023
Да, я така, ненавиджу ходити на вулицю, особливо дитячі майданчики. Але люблю з сім’єю на вихідних поїхати в Межигіря і провести там весь день, потім десь смачно поїсти і знову в норку додому.
культУра• 07 апреля 2023
Мій майже так. Вдома після школи за виключенням 3 разів на тиждень на футбол. Да і гуляти йому немає де
Майданчики є, але там яжемами з малюками, які «здорових лбів» 8-10 років ганяють, щоб вони їх малечі не заважали по гіркам повзати
Кукусик• 07 апреля 2023
Ответ дляЯ только за!
Я за прошлую зиму могу посчитать дни когда на улицу выходила
Я тоже зимой практически не выхожу. Ненавижу холод.
Кукусик• 07 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ну там кисень, вітамін д в ендорфіни, які виробляються під дією сонячного світла. А без ендорфінів потім погано мелатоніну виробляється. Плюс фізична активність
Ну ладно еще летом.
А зимой нафига? Ни Вит д, ни ендорфинов, только холод грязь слякоть и болезни.
И кислород у меня и дома есть
Дівчина Бобула
• 07 апреля 2023
Ответ дляКукусик
А как должно влиять?
це кисень - чисте повітря.
я в місті почуваюсь по-одному.
за містом - по-іншому. але ефекту чистого повітря немає, якщо сидіти в 4 стінах
я в місті почуваюсь по-одному.
Дівчина Бобула
• 07 апреля 2023
Ответ длякультУра
а футбол в приміщенні?
Люблю кетчуп• 07 апреля 2023
Ответ дляМасяня Я
Запитаю, коли так) Їздили ми в те Межигір´я минулого року. Шо сказати. Так, територія верхня красива: парк, водоспадики, озерце при вході, маленький зоопарк. Картинка запам´ятовується. Але я побачила багато мінусів: для тих, кто не хоче дертися потім вгору - краще до Київського водосховища не спускатись, бо я потім захекалась та спітніла в жару. На велосипедах по території не поїздишь дуже - верхня рівна, але замала, вниз до моря не можна, але ж і дурних нема) Ліворуч вздовж паркану до полів де лебеді ходять - теж не так щоб й розгонися...Я була з двома хлопцями, то їм крім зоопарку робити було нічого. В дім не пускали, так й грошики беруть за екскурсію. До моря не можна, все зачинене. Два кавові кіоски й їсти нема чого, якщо з собою не взяв. Таке собі. Дівчатам пофоткатись - ото забава. Була одна вагітна із фотосесією у прозорій сітці біля дому - всі діти та підлітки, що проходили дивились на її матню та цицьки, вона вирішила білизни не надягати.... такої... і що там можна робити цілий день? Хіба що цицьки позирити, або як люди на ковдрах із іжею цілий день + бадмінтон серед лебедів на полі?
Кукусик• 07 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
це кисень - чисте повітря.
я в місті почуваюсь по-одному.
У меня и на улице нет никакого эффекта от воздуха.
Разве что летом в лесу запах нравится.
Дівчина Бобула
• 07 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Ну ладно еще летом.
И кислород у меня и дома есть
дома не такий кисень і не стільки
Кнопкотиць• 07 апреля 2023
Пока дети были меньше, гуляли постоянно. Сейчас подростки, карантин, война, с родителями не интересно, стали больше сидеть дома. Как результат, миопия у обоих. Знаю, что это наследственное, но проявилась она именно когда стали мало гулять. Офтальмологи настаивают на прогулках на улице, чтобы солнечный свет попадал на зрачок. Именно под воздействием солнечного света активируется гормон, который отвечает за остановку роста глазного яблока. А миопия это по сути размер глаза больше чем нужно
культУра• 07 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
а футбол в приміщенні?
Ні. Весь рік на стадіоні. І в дощ, і в сніг
Кукусик• 07 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
дома не такий кисень і не стільки
С чего вы это взяли?
Вы замеряли ? Какая разница у вас оказалась между уровнем кислорода в квартире и под подъездом?
Щастя-здоровля• 07 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Мы.
Ни в каком возрасте не гуляла с детьми.
С детства ненавижу выходить на улицу.
Ни в каком возрасте не гуляла с детьми.
С детства ненавижу выходить на улицу.
А мужа как нашли, если не любите быть на улице ?
Кукусик• 07 апреля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
А одной группе в универе учились
Зы: никто из моих подруг или знакомых не находил мужей на улице.
Дівчина Бобула
• 07 апреля 2023
Ответ дляКукусик
С чего вы это взяли?
навіть рівень радіації вищий завжди в приміщенні
+ всякі формальдегіди
а якщо ще плісінь є (її буває не видно)
+ всякі формальдегіди
а якщо ще плісінь є (її буває не видно)
Люблю кетчуп• 07 апреля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
онлайн можна знайти) вже років 20 так роблять)
Щастя-здоровля• 07 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Де ? Куда податись