Щебетушка• 07 апреля 2023
У орхідеї росте ще новий росток
Скажіть будь ласка , можно новий росток пересадити , зараз там немає коріння.
Щебетушка
• 07 апреля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Ухты, а как вы его так отрастили??
Є ще 3 шт орхідеї, але це так вперше, тепер незнаю що робити
Глаза_в_3_карата• 07 апреля 2023
Зараз не можна,бо ваша дітка не має коріння. коли він буде мати хоча би 3 корінці по 5 см,тоді відламуєте і пересаджуєте.а так нехай росте. в мене така дітка вже цвіте,а от корінн яне пускає.і сидить на ’мамі’. ну от хай сидить
Сундучок с каникулами• 07 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Пока не трогайте, пусть подростет до осени!
Та_шо_ж_таке• 07 апреля 2023
У меня на одной этот росток уже размером с мать и даже цвел. А корней нет. Не трогаю, они друг другу не мешают
Тишком_нишком• 07 апреля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
От у мене одна орхідея здуріла. Три цвітоноси ростить, на одному дітка, правда, один корінь 5см і більше не хоче пускати.
І ще отаке як на фото величеньке вже без ніяких коренів
Скромняшка• 07 апреля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Ухты, а как вы его так отрастили??
Орха с уветоносом из точки роста поэтому и боковой отросток дала. У меня 2 такие же, обычная и мини. Так и ростут, не отделяла.
Марафетчица• 07 апреля 2023
Автор, не отсаживайте. Материнское растение больше расти не будет, детка будет питаться за счет его корней.
Оле Лукойе• 07 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Чекати, малі вони погано приживаються, якщо самостійно.
Потужна махіна• 07 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Хай собі росте. Щоб зняти дітку, треба , щоб у неї були добре розвинуті корні. Дітка може сидіти і рік. Орха якось сама регулює скільки вона може держати і кормити дітку. У мене вже рік ростить.