Щебетуха• 07 апреля 2023

Що потрібно на христини

Донечці два місяці. Плануємо христини. Що взагалі потрібно купити і як цей день відмітити скромно? Як все у вас проходило? Хрестила дітей 10 років назад, не пам´ятаю нічого уже)
жінка незаміжня• 07 апреля 2023
У нас крестные все покупали договаривались между собой. Я только стол накрыла

ПочтальЁнша• 07 апреля 2023
Хрестик, крижмо. Опційно гарна свічка і хустинка до неї, щоб мамі тримати в церкві. Мішечок чи хустинка для обрізаного волосся. Ще наче хліб і кагор.
Їжак в панчохах• 07 апреля 2023
ХрЕстини. Вiд слова хрест. Вибачте.
Без образів• 07 апреля 2023
на хрестини треба багато грошей.
Ну шо не так?• 07 апреля 2023
я хреснику купувала крижму та ікону в церкві
Сладко-соленая• 07 апреля 2023
Хресна купує крижму, це з обов´язкового. Хрестик може купити хресний, але священник дає простенький. В церкві можуть сказати щось оплатити, але в моїй церкві немає ціни, хто скільки дасть пожертви то й так є, священник нічого не каже. А як святкувати чи ні, то вже ваша справа. Можете вдома чаю з тортом попити, а можете ресторан замовити і скликати купу гостей.