Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
Polinaanna• 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
вперше чую
https://instagram.com/by_by_duck?igshid=
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляOlly5
Дякуємо!
МДТ• 07 апреля 2023
Чорноморець Юрій Павлович
До нього звертались? він закуповує снайперку і всякі ніштяки. Саме на бахмутський напрямок.
nnata• 07 апреля 2023
Нате вам котика сильського в ленту, малой нафоткал .
На один день ездил с бабушкой ради котика..
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляАгафья
хай так і буде. А доки я рада гарному настрою хлопців.
Так на фоні їхнього настрою нам носа вішати зовсім не можна
katrusia-52• 07 апреля 2023
Ответ дляOlly5
Дякуємо!
яке сонечко

Дівчата, які молодці тєма в топі
Надежда Надеждовна• 07 апреля 2023
Трошки кинула, тему в топ! Бережіть себе!
автор Hedonist • 07 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Чорноморець Юрій Павлович
він купує дуже дорогі комплекси дуже крутим спеціалістам, а у мене скромний збір по його мірках, що не назбираю так добавлю зі своєї наступної зарплатні, дякую!
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Это ребёнок рисовал?
Чесно? Я не в курсі.
Агафья• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
+100
отримала фото зранку - цілий день з посмішкою

(там мій котик)
Jsolo• 07 апреля 2023
Ответ дляkatrusia-52
яке сонечко

Дівчата, які молодці тєма в топі
Треба підняти в топ топа
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляnnata
Я б не назвала це неоправданою поїздкою)
ma-mu-sik• 07 апреля 2023
+
Дякую
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Назбираєте. Вірю в це.
FanKkoni• 07 апреля 2023
+Дякую Вам. Хай Вас Бог береже.
Агафья• 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
ні-ні. Ви й так зарплату ту витрачаєте постійно. Ми назбираємо
marina ko• 07 апреля 2023
Топ.
Бережіть себе.
Marmelade• 07 апреля 2023
+ на приват. Дякую! Хай береже вас Бог! На окупованих територіях вас дуже чекають!
tanya1281• 07 апреля 2023
Бережіть себе
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Это ребёнок рисовал?
Знайшла саме дитячий малюнок. В мене на аватарці був раніше
МДТ• 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Зрозуміло, це наш добрий друг, я туди доначу все, шо можна вишкрябати з бюджету. Як отримаю наступну оплату, перекину Вам. Снайпери найефективніший спосіб по знищенню русні після арти.
milovas• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Тута ми). З Вас фото)
Котиків не маю, на жаль, трохи квіточок
Kusalochka• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Чесно? Я не в курсі.
Я думала тут творчество своих кидают)) Моя вот на мистецтво рисовала
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Дуже гарно!талант!
kiddistep• 07 апреля 2023
Дякую Вам за те, що нас захищаєте! Низький уклін вам! Повертайтесь додому живим і неушкодженим! + в підримку!
Ворона• 07 апреля 2023
+
Пусть Вас Бог бережет 💙💛
Селик• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Класс!
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Гарно малює
debor_a• 07 апреля 2023
+ скільки змогла.
Агафья• 07 апреля 2023
Ще мовокотики. Для мовного срачу. хе-хе