Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
Jul-Ap• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Тема есть в сейчас читаю
Да, но это на минуты может быть. Короткая слава для темы.
Нужно стараться вывести в популярные.
Вечером на форум многие заходят.
Kusalochka• 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
так, це в сумі, я перевів щойно 8300 з привата на банку.
а хтось один взагалі перевів 5000грн. ОГО. ДЯКУЮ!
Напишіть мені, будь ласка, в особисті, хто цей щедрий меценат.
Это была я) на первую карту в теме)

Это Вам спасибо
oksanav• 07 апреля 2023
Вислала вам трошечки. Бо доначу також і своїм колегам, які служать. Велика вам дяка. Пам‘ятаю, хтось казав (Притула, здається), що найбільші суми дають якраз маленькі платежі. Тому дівчата, не соромтеся хоч трошки кинути. Кожна наша копійка, то куля в лоб русні.
автор Hedonist • 07 апреля 2023
Ответ для_Fedorovna_
Это бригада Валерия Маркуса?
це бригада де він головний сержант бригади, не перебільшуйте його роль у ній)
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Это была я) на первую карту в теме)

Это Вам спасибо
Дякуємо ,наша Кусалочка💙💛
Jeunesse 999• 07 апреля 2023
Перемоги нам і Слава Україні! Бережи Вас Боже! Янгола Охоронця всім воїнам низький уклін!
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Это была я) на первую карту в теме)

Это Вам спасибо
Soufit• 07 апреля 2023
Дякуємо
Любовь 78• 07 апреля 2023
+
Дякую Вам і низький уклін.
мама-маша80• 07 апреля 2023
Маленький + на моно. Спасибо Вам.
Maximixi• 07 апреля 2023
+ от меня.

Тему вижу перенесли уже в обычный раздел, не благотворительность. А это значит она может выйти в топ. Поддерживаем!
Smusish• 07 апреля 2023
+ дякую вам, бережіть себе. Віримо в перемогу.
Tata_F• 07 апреля 2023
Дякую Вам та вашим товаришам!
Нехай янголи-охоронці завжди будуть поряд та бережуть вас!
Мар_Та• 07 апреля 2023
Хай береже Вас ангел-охоронець і всі молитви українських жінок!
Меделін• 07 апреля 2023
Разом до Перемоги!
Закусенец• 07 апреля 2023
Слава Україні!
Слава героям!
Амарилис• 07 апреля 2023
Бачу, без фото котиків тему в топ не підняти). Діліться чим маєте. Може в когось діти малюнки патріотичні малюють, кидайте в тему.
флена• 07 апреля 2023
Я так розумію що треба писати і писати щоб в топі тема висіла .
LudaSHS• 07 апреля 2023
Перемога буде за нами!
Агафья• 07 апреля 2023
О, зараз люди з праці повернуться. Тому треба ТОП скоріше
sofine• 07 апреля 2023
Ми вами пишаємось! І дуже вдячні кожному з вас
Kusalochka• 07 апреля 2023
Топчик топчик! Чем больше людей скинут хоть по 100грн, тем быстрее закончится сбор и больше русских станут хорошими
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Обожнюю хороших руцьких
milovas• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Треба Хвилювалочек запросити, тоді і котики, і квіти будуть
Селик• 07 апреля 2023
+моно!!! Дякую Вам!
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляmilovas
Тута ми). З Вас фото)
thisname• 07 апреля 2023
Зробила свій маленький фінансовий внесок! Дякую Вам!
Агафья• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Зараз пошукаю
автор Hedonist • 07 апреля 2023
Ответ для_Fedorovna_
Это бригада Валерия Маркуса?
у мене є лист з його особистим підписом де він клопоче щоб магазин Ібіс надав мені знижку, може влаштувати аукціон?)))
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляJul-Ap
Нужно стараться вывести в популярные.
Вечером на форум многие заходят.
Згодна, увечері відвідувачів більше