Телячі ніжноСті• 07 апреля 2023
Низькі чоловіки. Ваше відношення?
Панянки, скажіть. Яке ваше відношення до низьких чоловіків ( нижче 175 см) ?
Чи сприймаєте їх? Могли б з такими везти відношення?
Мелочунь• 07 апреля 2023
На кожен товар є свій купець)
Бувають такі низькі чоловіки що більш мужньо виглядають високих
Я не високого зросту, тому для мене особо ніколи не грав ролі зріст, були хлопці і низькі, і дуже високі
Але чоловік високий)))
frumoasa17• 07 апреля 2023
Ответ дляМама Карло
Он вообще такой гномик. Еще и худенький)
Но симпатичный внешне
Який є вже. Впевнена що і пара є у нього)
Подмигашка• 07 апреля 2023
Для меня показатель мужественности мужчины не в росте и не в длине члена, а в умении зарабатывать. Если в состоянии обеспечить семью - все значит мужик.
Барбітта• 07 апреля 2023
Ответ дляKROX@
Тут на советчице контингент около 40 лет, по этому им 170 см норм. А молоденькие выбирают высоких
Взагалі так, норм. Розумний шляхетний чоловік, освічений, вихований, турботливий, має прибутковий бізнес. Мене влаштовує.
Первоклашка Я• 07 апреля 2023
Автор,з моїм ростом , абсолютна більшість чоловіків - низькі). Але я вмію дивитися не на зріст, а на інші показники якості
Скажений гудзик• 07 апреля 2023
Ответ дляolaila
В мене 177 см. Чоловіки, які нижчі за мене, чи не помічають мене, чи я їх не помічаю, чи вони бояться мене, чи я їх не сприймаю. Загалом, не дуже з ними складається. Бо і не починається 😁 Хоча.. був один нижчий за мене, старший за віком, гарний був, мені подобався ☺️
Я сама 176см и часто низкие цеплялись, но я с такими не знакомилась. Я ещё и крупная в ширину. Ну не воспринимаю я если мужчина меньше меня по габаритам. Мне надо чтоб мужчина был и выше и весил больше меня.
Мама Карло• 07 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Да, он женат
Но нам некомфортно рядом друг с другом стоять
Завжди недо...• 07 апреля 2023
Ахахах у мене знайомий карлик, около 140 см. Ну ніяк не можу сприймати нормально. Хоча у нього і торс з кубіками
Телячі ніжноСті
• 07 апреля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
😳😱 ой…
Туся муся• 07 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Для мене на першому місці людські якості, а не зріст. Але я сама маленька - 1,60, тому в принципі мені б не довелося комплексувати і забути про підбори. Парадокс в тому, що у мене низеньких кавалерів і не було ніколи: найнижчий - 1,76, найвищий - 1,92, чоловік - 1,80.
вы их специально измеряли?
Я даже точный рост мужа не знаю, выше - и ладно )))
Барбітта• 07 апреля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
140 то вже захворювання
І не смішно
Первая ласточка инфляции• 07 апреля 2023
Та нормально, в мене чоловік 165см, дитина вже вище, я 169 см.
Зате він красунчик і з спортзалу не вилазить.