Екатерина 35• 07 апреля 2023
Ответ дляZhukOlena
Там тільки напис, що усе поле зору вкрито лейкоцитами. І більше ніякої інформації
Сейчас Нечепоренко никто не сдаёт, считаеться не информативным анализом.
Почитайте в интернете.
Ответ дляSo_so
Омг. Лаборант не может полностью провести анализ, все поле зрения покрыто лейкоцитами.
У ребенка пиелонефрит?
Ще невідомо, у вівторок до уролога. Позавчора були признаки як на цистит. Боляче сечовипускання, температура невелика, не могла контролювати сечовипускання. Сьогодні вже краще. Педіатр виписала канефрон, ношпу і консультацію уролога
Ответ дляSo_so
Если в моче всё поле зрения покрыто лейкоцитами, то узи вообще не актуально.
Актуально сдать посев и начать антибиотик широкого спектра и др лечение.
Зрозуміло. Ще питання. Вчора здавала загальний аналіз сечі. Педіатр наш сказав, що все в нормі. Я не дуже розбираюся в аналізах, можете прокоментувати. І загальний аналіз крові.Ось він:
Ответ дляZhukOlena
Тут анализ мочи нормальный. Маловероятно, чтобы оба анализа мочи были правдивыми. Один 0, один всё поле зрения.
Екатерина 35• 07 апреля 2023
Ответ дляZhukOlena
Все в норме