Агент Пинкертона• 07 апреля 2023
Где лучше жить: метро Лесная или метро Нивки?
Хотим снять в аренду квартиру, работаем на удалёнке… выбираем между этими двумя районами
Чекаю завтра• 07 апреля 2023
Смотря сколько до метро и какой дом. Нивки ближе к центру , но наркоманский район.
Колгоспниця• 07 апреля 2023
На лісовій такий класний парк Кіото 😍
Залежно де на лісовій, якщо Волкоіа то ну його
Прокачую сідниці• 07 апреля 2023
Смотря где Нивки, там такие хрущи есть страшные. Лесная для меня край света
Забрызжу ядом• 07 апреля 2023
Мы тоже когда-то снимали и там и там наркоманов и алкашей море, больше всего понравился виноградарь более менее.
Радуга-дуга• 07 апреля 2023
Живу на Лісовій, затишний район, хоч і старий.
Наркоманів не бачила узагалі за роки, алкашів- як усюди у Києві.)
Кашка-маняшка• 07 апреля 2023
Кто к чему привык. Для меня Нивки-это страшный депрессивный район.
База_птеродактилей• 07 апреля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Ой ні, точно не як усюди
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Зараз на Нивках виріс один з найкращих ЖК столиці. Тож контингент там дуже змінився. Парк реконструювали. Зелений район з гарною інфраструктурою і досить близько до центру
Любительница• 07 апреля 2023
Нівки, я сам з левого берегу поруч з лісовою, від народження тут живу, тому раджу правий берег, Нивки ще й доволі престижно, майже вся робота нормальна, розваги, цікаві місця, ботсад, музеї, театри, все на правому березі.
Я б ще й стратегічно мислив, з огляду на війну, мости під час нападу на Київ перекривали, і була загроза що їх підврвуть, наші їх всі замінували на всяк випадок про що самі казали, а тікало більшість людей саме на захід України та в Європу, від Нивок навіть ж/д вокзал ближе, можна й пішки дійти при нобхідності йти 1,5 години, 7 кілометрів усього!
Хоча у вас аренда, але всеодно правий краще берег
Эскиз бесконечности• 07 апреля 2023
Живу на лісовому, нормальний район, нивки не подобаються. Наркомани на лісовому є, бачила як кладки шукали, але по одному. Колись серед білого дня на Харківському шла компанія молоді і з безумними очима кладки шукали біля урн, під лавками. Ото було страшно. Так що наркоз кругом достатньо, і в благополучному центрі.
Оновлена версія• 07 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
это условности. не более и не менее наркоманский, чем другие. всю свою жизнь живу в этом микрорайоне.
Радуга-дуга• 07 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ой ні, точно не як усюди
Живу тут 5 років. Ну не спостерігаю їх)
Малая еще та• 07 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
А на Лесном одни благородные девицы...
С меня днём на глазах как минимум 10 человек сорвали цепочку и сережки; никто даже глазом не повел.
Муж с этого района: 45 лет, больше половины его одноклассников или сидят или давно умерли от наркотиков и/или алкоголя.
Если что, район Юности, Курчатова. Нуегонах
База_птеродактилей• 07 апреля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Живу тут 5 років. Ну не спостерігаю їх)
Воду щодня дітей на тренування туди,вечері аж страшно, і алкаші наркомани, більшість маргинали
Радуга-дуга• 08 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Тоді це певно зі мною щось не так, бо не помічаю їх :)
Знаю , як кажуть, кожну собаку на районі.