Вумна вутка• вчера в 18:33
Вже бачили відео де сина тцкшника діти заставили їсти гі…о
Положили лицем в нього.
В шоці, що далі буде, насилля яке породжує ще більше насилля
Столічна штучка• вчера в 23:31
Ответ дляlilul990
Мені шо ухилянти, шо депутати, шо тцк, шо стерненко - однакові. Одні, другі, треті хочуть воювати чужими руками
Так ви теж, ні?
Гірчинка• вчера в 23:33
Ответ дляЖонДуан
Причитайте, пока это отродье не подрастет и уже ваших внуков будет бусифицировать. Я всем детям тцкунов желаю долгой и мучительной смерти.
Ви взагалі усвідомлюєте що пишете, при чому тут діти, а що виросте з того сміття що вчиняють насильство сьогодні над дитиною?
Аноним с кешбеком• вчера в 23:33
Ответ дляlilul990
Ох уж ці чоловіки з проблемами зі здоровлям. Коли перевертають буси і нападають на тцкашників - ніяк не схожі на хворих
Побажаю і вам такого здоров´я як у цих чоловіків.
Столічна штучка• вчера в 23:35
Ответ дляlilul990
У мене в сімї майже всі воюють. Хто не воює, працює у важливих стратегічно сферах
У всіх переважно хтось воює. Цим нікого не здивуєш
Аноним с кешбеком• вчера в 23:35
Ответ дляlilul990
Не обов´язково по здоровю. По догляду за кимось. Багатодітні
А хто ж буде когось доглядати?Ви ж не будете?
Нічого вдягти• вчера в 23:35
Ответ дляАноним с кешбеком
Справедливости ради, рекомендую все проблемы оформлять пока ты гражданский, бо потом списаться нереально без ампутаций и дале обмеженого получить очень сложно.
Обнимашкина• вчера в 23:35
Ответ дляlilul990
Як тоді вони доглядають людину?
Аноним с кешбеком• вчера в 23:36
Ответ дляlilul990
Ви теж з їх компанії.
Столічна штучка• вчера в 23:37
Ответ дляlilul990
Багато хто ховається і ухиляється
Ухилянтом має право лише суд назвати. Ви така ж ухилянтка виходить
Аноним с кешбеком• вчера в 23:38
Ответ дляlilul990
До чого це?
Куди подіти лежачих хворих батьків,дітей, дружин?
Столічна штучка• вчера в 23:38
Ответ дляlilul990
Я ніколи не була воєннообязяна
Відповідно, і навішувати ярлики не маєте права
Аноним с кешбеком• вчера в 23:39
Ответ дляНічого вдягти
Отличная страна для проживания. За такое рабство стоит воевать
Столічна штучка• вчера в 23:40
Ответ дляlilul990
Чоловіки призовного віку воєннообязані які не мобілізувалися це ухилянти
Ви надаєте цьому слову негативну конотацію. Воно нейтральне і просто вказує на правовий статус людини
А де конкретно такий правовий статус ’ухилянт’ вказаний у законодавстві?
Аноним с кешбеком• вчера в 23:41
Ответ дляlilul990
Цілодобовий догляд якимсь лежачим важким потрібен.
А якщо не ціло,а половинудобовий,то як?Вдень воюй,а вночі доглядай?
Аноним с кешбеком• вчера в 23:42
Ответ дляlilul990
Я ніколи не була воєннообязяна
Ну то і стуліть пельку.Будете воєннообязаною,то і відкриєте.
Столічна штучка• вчера в 23:43
Ответ дляlilul990
Якщо ухиляєшся від служби будучи воєннообязаним і отримавши повістку. То хто ти?
Де такий юридичний термін вказаний у законодавстві?
Все інше має встановити лише суд
Аноним с кешбеком• вчера в 23:43
Ответ дляlilul990
Нема такого терміну у жодному законодавчому документі.
Нічого вдягти• вчера в 23:44
Ответ дляАноним с кешбеком
Не стоит абсолютно, но наши люди очень ведомы, увы....