Будучи беременной развелась с мужем,но я осталась пока на его фамилии!кто знает нужно менять фамилию или же можно дать ребенку свою девичью фамилию?
Ответ дляРоза-ветров
А какая у Вас? У него?
Суть вопроса не в этом не хочу давать сыну его фамилию моя девичья Пархоменко его Овсиенко
Я просто не знаю можно ли это сделать или нужно до рождения поменять свою фамилию?а может можно дать ребенку при регистрации свою девичью фамилию а свои документы сменить уже после
Oksana0612• 08 апреля 2023
Дитину зареєструють на прізвище чоловіка.
Дитина, яка народжена до спливу десяти місяців після припинення шлюбу або визнання його недійсним, походить від подружжя.
Подружжя, а також жінка та чоловік, шлюб між якими припинено, у разі народження дитини до спливу десяти місяців після припинення їх шлюбу, мають право подати до державного органу реєстрації актів цивільного стану спільну заяву про невизнання чоловіка (колишнього чоловіка) батьком дитини. Така вимога може бути задоволена лише у разі подання іншою особою та матір’ю дитини заяви про визнання батьківства.
Ответ дляСИРЕЛИ
Так вы же сама сейчас Овсиенко. Мама и папа овсиенки, а сын Пархоменко будет ? Или вы потом и свою поменяет ?
Я потом и свою поменяю,просто не хочу сейчас с этим возится
Oksana0612• 08 апреля 2023
Ответ дляmamaDashamama2
Дитина буде зареєстрована на свого тата. Прочитайте правила реєстрації.
Ответ дляOksana0612
Я знаю, мы будем подавать про непризнание его отцом!он не хочет этого ребенка я не заставляю пусть идёт лесом
Ответ дляРоза-ветров
Может там фамилия Носков.
Фамилии я написала и какой бы она не была хоть Романовых я просто не хочу для ребенка его фамилию
Oksana0612• 08 апреля 2023
Ответ дляmamaDashamama2
Але має бути, той хто визнає себе батьком і дасть прізвище дитині .
Роза-ветров• 08 апреля 2023
Ответ дляmamaDashamama2
А зовут как?) 😁
Ответ дляOksana0612
Я буду матерью одиночкой
Ответ дляBrizLu
Как вы чувствуете? Из блага для своего ребёнка?
К сожалению так законодательно нельзя
Oksana0612• 08 апреля 2023
Ответ дляmamaDashamama2
Я буду матерью одиночкой
Вам так не зареєструють. Реєструєте на нього,а потім через суд позбавляєте батьківства.
Ответ дляOksana0612
Та вопрос не про отцовство, а про фамилию если я поменяю документы до рождения Я могу дать ребенку свою фамилию?
Oksana0612• 08 апреля 2023
Ответ дляmamaDashamama2
Дитину зареєструють на прізвище батька. Від моменту розірвання шлюбу і народження дитини не пройшло 10 місяців, читайте правила реєстрації.
Ответ дляOksana0612
Если после развода меняется фамилия одного из родителей, то фамилию ребёнку можно выбрать по соглашению обоих родителей и согласию ребянка по достижении 7 лет. Вроде так ? Значит, до 7 лет по любому сын автора будет на фамилии отца.
Ответ дляСИРЕЛИ
Обидно
Oksana0612• 08 апреля 2023
Ответ дляmamaDashamama2
Прізвище можна але якщо не змінили при розірванні то тепер це займе 3-4 місяці.
Oksana0612• 08 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Ні, можна тільки мами. Але за заявою обох батьків. Ви вірно написали.
Oksana0612• 08 апреля 2023
Відповідно до статті 145 Сімейного кодексу України прізвище дитини визначається за прізвищем батьків.
Якщо батьки мають спільне прізвище, то це прізвище присвоюється і дітям.
Якщо мати, батько мають різні прізвища, прізвище дитини визначається за їхньою згодою.
Ответ дляСИРЕЛИ
Короче, автор, мы тут такие знатоки, что лучше вам в загс позвонить или сходить и спросить у них. Можно и у юриста, но там платно. Вообще там много нюансов с этими фамилиями есть, вам там точно скажут. А то мы как насоветуем
Думала может кто то сталкивался,когда например остался на фамилии бывшего мужа а при рождении ребенка давал фамилию не его а свою