ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 08 апреля 2023
Какие ботинки выбрать? Фото прилагаю
Девочки, мне нужна помощь зала. Какие ботинки выбрать:1,2,3? Мне 34, 56 кг, рост 170 см, фигура хорошая. Хочу чтобы и к платью подходили и штаны классические смотрелись с ними.
Сільський ансамбль• 08 апреля 2023
2 якщо ваша ніжка не велика до 37 р.
3 якщо розмір ніжки 38 і більше.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 08 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
2 якщо ваша ніжка не велика до 37 р.
3 якщо розмір ніжки 38 і більше.
Мене ніжка між 37 і 38 , зазвичай розмір 7.5 беру
Потребую апгрейду• 08 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
2 якщо ваша ніжка не велика до 37 р.
3 якщо розмір ніжки 38 і більше.
Чого б це? Що за упередження????
2 норм на всі розміри. А навіть якщо й 40-41-42 то що?? Навіщо собі відмовляти собі бо у когось таракани в голові.
Непонятно• 08 апреля 2023
Всі моделі гарні й актуальні, та й пасуватимуть до класичних штанів й суконь
Пишна молодиця• 08 апреля 2023
Мне 1 понравились, шнурки не нрав и уже скоро не актуальны будут
интайм_не_предлагать• 08 апреля 2023
1 или 3 . Те гряземесы на тракторной подошве уже задолбали.
Кто крайний?• 08 апреля 2023
1 - классика вечная
3 - трендовые. Под классический костюм мне не очень.
3. Устаревшие и ужасные. Привет из двухтысячных.
Итог - ’под все’- первые.
ШанельКуКу• 08 апреля 2023
2, еще важно чтоб ногам был комфорт. Меряла экко ботинки, дубовые, но красивые
Я Головна• 08 апреля 2023
Ніякі, перші занадто класичні, другі втрачають актуальність, треті простуваті. Така висота чобітка з сукнею важко поєднується.